Zombie Rock bir DLL'yi kullanmadan oyunu açma

Kapanan oyunları tekrar açmaya/açtırmaya çalışan çok kitle gördüm. Zombi Rock ne kadar P2W de olsa çocukluğumuzda iyi vakitler geçirmemizi sağladı. Umarım birileri Private Server kurmayı başarabilir.
başardık oyun şu anda kapalı betada şeçilmiş kişiler girebiliyor 2021 de oyun açılcak ay ve gün belli değil

başardık oyun şu anda kapalı betada şeçilmiş kişiler girebiliyor 2021 de oyun açılcak ay ve gün belli değil
Şu beni Discord kanallarından durduk yere banlayan topluluğun açacağı ZR mi 😅 Güzel bir kitlesi olacağını düşünüyordum ancak aptal çoluk çocuk dolu bir kitlesi var gibi gözüküyor.. Umarım önümüzdeki 2 yıl içinde açılır da oynamak isteyen kişiler oynayabilir...

Şu beni Discord kanallarından durduk yere banlayan topluluğun açacağı ZR mi 😅 Güzel bir kitlesi olacağını düşünüyordum ancak aptal çoluk çocuk dolu bir kitlesi var gibi gözüküyor.. Umarım önümüzdeki 2 yıl içinde açılır da oynamak isteyen kişiler oynayabilir...
Oyunun Kapalı Beta Sunucuları 4 Gün Sonra Kapanıyor Ama En Geç 2021 Sonunda Açılacak
@ZombBusters link bırakırsınız artık açılınca. 😄
bu canlı yayın (baya önceydi) :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

discord:Join the Project Brawl Busters Discord Server!

twitter:https://twitter.com/ProjectBusters

Geri
Yukarı