Zombili filmin adı nedir?

Technomember0

Decapat
İzlediğim filmi Netflix platformunda izledim. Zombili korku filmiydi? Anne baba kızı babanın yakın arkadaşı falan vardı. Amerika(sanırım) zombiler basıyordu. Bu aile ve yakın dostları beraberlerdi. Hatta yakın dostunu yarı yolda bırakmak zorunda kalıyor araba kaza yapıyordu. Filmin adı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İzlediğim filmi Netflix platformunda izledim. Zombili korku filmiydi? Anne baba kızı babanın yakın arkadaşı falan vardı. Amerika(sanırım) zombiler basıyordu. Bu aile ve yakın dostları beraberlerdi. Hatta yakın dostunu yarı yolda bırakmak zorunda kalıyor araba kaza yapıyordu. Filmin adı nedir?
Zombieland?

Artı -1 Eksi
oyuncu vs hatırlamıyor musun

2016 sonrası diyor kanka
Hatirlamiyorum ancak baba dinç biriydi. Ailesi için herşeyi yapıyordu. Zombiler sürekli bunları kovaliyordu. Bir eve sığınıyorlardi. O evi de gece basıyorlardi. Bulmaca oyunu gibi oldu ama kimse bulamadı :D.

Arkadaşlar bulan veya fikri olan yazabilir mi?.

Son düzenleme:
Hatirlamiyorum ancak baba dinç biriydi. Ailesi için herşeyi yapıyordu. Zombiler sürekli bunları kovaliyordu. Bir eve sığınıyorlardi. O evi de gece basıyorlardi. Bulmaca oyunu gibi oldu ama kimse bulamadı :D.

Arkadaşlar bulan veya fikri olan yazabilir mi?.
Sığınak?
Sis?

Peaky blinders.

Son düzenleyen: Moderatör:
Değil hocam.
Çocukları bebek yaşta mıydı? Belki Cargo filmi olabilir.
Hocam sevgililer 17-18 yaşlarında vardılar.
En kolay yolu Netflix yeniden izle bölümünden filmi bulabilirsiniz. Yada oynayan bir oyuncuyu tarif edebilirseniz o şekilde de bulunabilir.
Tekrar satın alırsam bu yöntemi deneyeceğim.
the quiet place ?
Değil hocam.
  • Zombieland
  • 28 Days Later,
  • Dawn of the Dead.

Bunlardan birisi olabilir mi?
Değil hocam.

Filmin adı The silence. Netflix izleme geçmişinden buldum. Teşekkür ediyorum herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı