Zona güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hero 0.1

Decapat
Yer
de_dust2
Daha fazla  
Meslek
e-spor
Merhaba, Zona diye bir uygulama var bende. Ondan GTA V indirmiştim, virüs cıkmadı ama bu gün Half-Life indirdim ve 3 virüs çıktı. Antivirüs programım McAfee sayesinde virüs durduruldu. Sizce Zona yüzünden mi yoksa Half-Life yüzünden mi virüs bulaştı? Zona'yı sizce silmeli miyim?

Sanırım korsan oyun indiren bir program silin ve virüs taraması yapın.

Merhaba, zona diye bir uygulama var bende. Ondan GTA V indirmiştim, virüs cıkmadı ama bu gün Half-Life indirdim ve 3 virüs çıktı. Antivirüs programım McAfee sayesinde virüs durduruldu. Sizce zona yüzünden mi yoksa Half-Life yüzünden mi virüs bulaştı? Zona'yı sizce silmeli miyim?

Kaspersky ile de taratmanızı tavsiye ederim ve bende önceden kullanıyordum.

Ben bu programı, sadece dizi film indirirken kullanıyordum.

Merhaba, zona diye bir uygulama var bende. Ondan GTA V indirmiştim, virüs cıkmadı ama bugün Half-Life indirdim ve 3 virüs çıktı. Antivirüs programım McAfee sayesinde virüs durduruldu. Sizce zona yüzünden mi yoksa Half-Life yüzünden mi virüs bulaştı? Zona'yı sizce silmeli miyim?

Hayır zona güvenli değil oyunum olmasına rağmaen dosya boyutu daha küçük diye oradan indireyim dedim setupun içinde trojan vardı...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır zona güvenli değil oyunum olmasına rağmaen dosya boyutu daha küçük diye oradan indireyim dedim setupun içinde trojan vardı...

İyi yanı Türkiye'de yasaklı olan dizi ve filmleri indirebiliyorsun, ama alt yazısı yok, ve bu doğru trojan dolu her film ve diziler. :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı