zoneinvestgroup.com sitesinden virüs bulaşır mı?

atilakutlu

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi sosyaller. Bir arkadaşım WhatsApp üzerinden bir site linki yolladı ve merak edip siteye girdim. Form vardı formu doldurdum ama biliyorum sitenin birilerini dolandırmak için olduğunu. En son kaydediliyor filan derken siteden çıkış yapıp arkadaşa bu site ne diye sordum. Bir arkadaşı paylaşmasını söylemiş o da bana yollamış. Sorum şu telefonuma bir virüs bulaşmış mıdır bilgilerime ulaşabilirler mi? Site bu: 404 Not Found

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi sosyaller. Bir arkadaşım WhatsApp üzerinden bir site linki yolladı ve merak edip siteye girdim. Form vardı formu doldurdum ama biliyorum sitenin birilerini dolandırmak için olduğunu. En son kaydediliyor filan derken siteden çıkış yapıp arkadaşa bu site ne diye sordum. Bir arkadaşı paylaşmasını söylemiş o da bana yollamış. Sorum şu telefonuma bir virüs bulaşmış mıdır bilgilerime ulaşabilirler mi? Site bu: 404 Not Found

Sitenin URL'sini VirusTotal'de taratabilirsiniz.

Keşke tıklamasaydın büyük ihtimalle dolandırıcılıkla ilgili bir sitedir.

Bir şey indirmezseniz sıkıntı olmaz. Ama reklam iznini açarsanız her dakika site reklamı gelebilir.

Sitenin URL'sini VirusTotal'de taratabilirsiniz.

Site phishing sitesi. VirusTotal'de taratınca bir tane av phishing uyarısı verdi diğerleri temiz buldu. PTT bilmem kaçıncı yıl kutlaması filan diyordu çıktım bir şeye de izin vermedim umarım bir şey olmaz.

Ooo 3000 TL para kazandım sağ ol dostum. Şaka bir yana bir şey olmaz.

:D teşekkür ederim yüzümü güldürdün.

Phishing bağlantısı. Bu da Kaspersky raporu.

Ek Açıklama 2022-08-19 150848.png

Site kötü amaçlı yazılım içermiyor. Dolandırılmanız için tasarlanmış bir site bilgilerinizi girmediyseniz problem yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı