Zoom canlı derste müzik açma programı

Soundpad kullanarak yaptığın müziği mikrofon çıkışından aktarabilirsin. Steam'de mevcut ancak paralı. Demo'su var. 10 tane müzik ekleyip 10 kez çalabiliyorsun. Sonra çıkıp tekrar girmen gerekiyor. Paralısı ise 10,50 TL. Ama bence demo kullan.
10 tanesini 1 kere mi çalabiliyorum yoksa 10 tanesini 10 kere mi? Yani ses başı 1 tane mi 10 tane mi?
Yöntem 1: Ses Denetim masasından Kayıt sekmesine gel, Stereo Karışımını aç. Zoom'a geç mikrofon olarak stereo karışımını seç. Sonrasında çalmak istediğin şarkıyı masaüstünde çalıştır, ses karşıya gidecektir.

Yöntem 2: Soundpad isimli yazılımı indir, çalmak istediğin ses dosyasını yükle. Sol alttan mikrofon ve hoparlör olarak seç. Daha sonrasında sesi çaldır. Karşıya gidecektir.
1. yöntem bende çalışmadı galiba. Şuan müzik açık mesela ancak hiç yeşil olmuyor o kısım.
resim_2020-11-24_120009.png

Yöntem 1: Ses Denetim masasından Kayıt sekmesine gel, Stereo Karışımını aç. Zoom'a geç mikrofon olarak stereo karışımını seç. Sonrasında çalmak istediğin şarkıyı masaüstünde çalıştır, ses karşıya gidecektir.

Yöntem 2: Soundpad isimli yazılımı indir, çalmak istediğin ses dosyasını yükle. Sol alttan mikrofon ve hoparlör olarak seç. Daha sonrasında sesi çaldır. Karşıya gidecektir.

ben ses geliyo ama çok kısık kısık geliyor karşı tarafa nasıl yükseletebilirim ayrıca soundpaddaki bütün sesleri full açmıştım

Geri
Yukarı