Zoom derse girince gelen "your meeting is recording" bildirimi

The User 0

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Laptop 15-da1083nt
Intel Core i5-8265U @ 1.60GHz
Intel UHD Graphics 620
NVidia GeForce MX130
WD NVMe 480GB
A-Data 8GB CL17 2400MHz
HP 22es 1080p 60Hz
HyperX PulseFire Raid
Meslek
Öğrenci
EBA'daki canlı derslere (EBA TV değil) Linux'da EBA Canlı Ders uygulaması olmadığı için Zoom uygulaması ile giriyorum. Bu sabahtan beri ekranda "Your meeting is recording." diye yazı çıkıyor. Altında da "OK" ve "Leave meeting" olarak butonlar çıkıyor. Ayrıca bildirim geldiğince "Your meeting is recording." cümlesini bir de sesli söylüyor. Ne yapmam lazım bunu kapamak için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zoom'a mail gönder. Ve neyin değişmesi istediğin hakkında olmalı. Sebit'ede atabilirsin. Zoom'dan çalınma canlı ders uygulamalarından hangisiyse ona mail at.

Beyin fışkıramaz. Beyin sıvı bir madde değildir.
Deneyeceğim. Öneri için teşekkürler.

Zoom'a mail gönder. Ve neyin değişmesi istediğin hakkında olmalı. Sebit'ede atabilirsin. Zoom'dan çalınma canlı ders uygulamalarından hangisiyse ona mail at.

Beyin fışkıramaz. Beyin sıvı bir madde değildir.
Eklenen bir özellik olduğu için değişmediğini söylediler. Maalesef idare edeceğim bu şekilded.

Hocam zaten birisi fotoğrafını göndermiş devam et butonu var orada. Ona tıklayınca geçmiyor mu?
Geçiyor da tıklayınca bazrn çökebiliyor ve 1 - 2 dakika beklemek zorunda kalıyorum.

Hocam başka aletten girin. Mesela bilgisayardan giriyorsanız telefondan girmeyi deneyin. Ayrıca sisteminiz Zoom için yeterli olmayabilir.
Hocam özellikleri yetiyor. Derslere telefondan girebilirim ama küçük ekran olmadı benim için dezavantaj.

Yeni konular

Geri
Yukarı