Zoom.exe uygulama hatası 0xc000003e

kadirect

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar durum bu. Windows 10 Enterprise LTSC 1809 sürümünü kullanıyorum ve Zoom dışında hiçbir programda hata vermiyor. Format atmak istemiyorum Windows performansından çok memnunum. KB güncellemelerinin hiçbiri yüklü değil, ki yüklüyken de aynı hatayı veriyordu. Framework, DirectX ve Visual C++ yazılımlarını kaldırıp tekrar yükledim ama değişen hiçbir şey olmadı. Yardımcı olacak biri olursa çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı1.JPG
    Ekran Alıntısı1.JPG
    23,8 KB · Görüntüleme: 83
  • Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    55,2 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleyen: Moderatör:
Tartışmaya gerek yok, konu gereksiz uzamasın. Daha konu sahibi cevap vermeden ikinci sayfaya ulaştık.

Artı -1 Eksi
Rapor paylaşın, bakalım. Ama bu Windows performansından memnun olmak nedir ya? Kaç sürüm eski Windows kullanıyorsunuz, raporda bir şey çıkmazsa Windows'u güncellemenizi önereceğim.
Yanıtınız için teşekkür ederim fakat windows 10 pro 2004 ve şu an kullandığım sürüm arasında neredeyse yarı yarıya performans farkı var. İşte pc nin açılma süresi olsun oyun performansı, programlar olsun, her anlamda
Lütfen Zoom'u tekrar kurmayı deneyin bu sorunu çözmelidir.
Sorun devam ederse haber verin.
Iobit uninstallerle de dahil 3-4 kere denedim. Maalesef :/

Bir de arkadaşlar tartışacak hiçbir şey yok lütfen yapmayın. Ayrıca neden herkes birbirini tersliyor?

Mesajımı yazarken bir yandan da diğer bilgisayarımdaki aynı hatayı çözmek için (aynı windows sürümü kurulu) ona tekrar format atmayı denedim ve bu sefer Windows Update'i kapattım. Zoom'u yükledim hata vermedi. Yeniden başlattım ve çalıştırdım şu an sorunsuz çalışıyor. Sanıyorum ki "kb" güncellemelerinde bir sorun var. Ben genelde tüm Windows Update güncellemelerini yapıyordum. Online oyunlarda da 0xc00005 hatası veriyordu. Şu an onu da vermiyor :) Yardımcı olmak isteyenlere çok teşekkür ediyorum. Sağ olun

Geri
Yukarı