Çözüldü Zoom şifre yanlış diyor

• Konuyu başlatan Hof
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hof

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ada
Merhaba arkadaşlar. Sabah canlı derse girmeye çalıştım, sürekli şifre yanlış falan diyor ama tüm derslerde oluyor. Sadece 1-2 hocanın dersine giriyor. Sildim, yükledim, arkadaki programları kapattım, tarayıcıyı kapattım, şifre tamamen doğru. Ne yapacağım? Not kaybediyorum girmediğim her an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba arkadaşlar. Sabah canlı derse girmeye çalıştım, sürekli şifre yanlış falan diyor ama tüm derslerde oluyor. Sadece 1-2 hocanın dersine giriyor. Sildim, yükledim, arkadaki programları kapattım, tarayıcıyı kapattım, şifre tamamen doğru. Ne yapacağım? Not kaybediyorum girmediğim her an.

Bende de o problem oluyordu bilgisayarı yeniden başlatıp denemen lazım Zoom'la ilgili bir problem.
kolay bi çözümü var aslında. öğretmeninin bi link atması gerek ordan girebilirsin ama ordan olmuyorsa ORADA linkte bir pwd= ar ondan sonrasını kopyala zooma yapıştır önceside ID

Geri
Yukarı