Zoom'da connecting ekranında kalıyor

C:\kerem

Kilopat
Yer
Ev
Daha fazla  
Canlı derslerime girmek istediğimde tarayıcı üzerinden girmek zorunda kalıyorum. Uzun bir süre sorun yoktu, son günlerde derslere uygulama üzerinden giremiyorum.
Connecting... Ekranında sonsuza kadar kalıyor. Bağlantımda sorun olduğunu sanmıyorum, uygulamayı sildim ve tekrar yükledim, sorun hala devam ediyor. Tarayıcıdan girince sıkıntılar oluyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Canlı derslerime girmek istediğimde tarayıcı üzerinden girmek zorunda kalıyorum. Uzun bir süre sorun yoktu, son günlerde derslere uygulama üzerinden giremiyorum.
Connecting... Ekranında sonsuza kadar kalıyor. Bağlantımda sorun olduğunu sanmıyorum, uygulamayı sildim ve tekrar yükledim, sorun hala devam ediyor. Tarayıcıdan girince sıkıntılar oluyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Muhtemelen internet bağlantınız ile ilgili bir hata DNS ve IP ayarlarınızı kurcalayın

Sanırsam genel bir sorun sınıfça problem yaşıyoruz galiba internet sorunu var TR'de.
Anlık kopmalar packet losslar oluyor.

Bende de sürekli internet sınırlanıyor. Sanırım genel bir sorun aynısı bende de oluyor ve sonra dediğim gibi ağ sınırlı hatası ile karşı karşıya kalıyorum.

Geçtiğimiz saatler içerisinde ben de bu sorunu yaşadım, muhtemelen bizim müdahalemizle değil zamanla çözülecek bir sunucu problemi. Beklemek gerek.

Geri
Yukarı