Zoom'da dersimizi sabote eden birisini nasıl bulabiliriz?

Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Zoom üzerinden ders işlerken dersimizi sabote eden birileri var. 2 gündür farklı adlarla Zoom derslerine girip dersi sabote edip kaçıyor. Hocalar WhatsApp'ta Zoom linkini paylaşıyor ama 2 sınıf ortak ders. Yani 2 sınıftan birisinde ya da linki görüp katılan gizli birisi. O kişiyi nasıl bulabiliriz? Zoom üzerinden o kişinin bilgilerini falan görme şansımız yok mu ya da onu uyaracak bir şey yapma şansımız yok mu? Artık rahatsız edici düzeyde. EBA üzerinden ders işlerken yapsak bulması zor olmaz ama dediğim gibi sadece isim ile giriyor soyadı yok.

Vallahi nasıl bulunacağını söylerseniz iyi olur bizde de iki olay yaşandı. İlkinde ben de vardım, veledin teki ağzını gözünü kapatmış, eline de çakı almış adını da terorist koymuştu. 2. de ben yoktum derslerin linki Zoom'a düşmüş, derslere değişik adamlar gelmiş bir de bunlar 7. sınıf çok korkmuşlardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Among Us'a döndü canlı dersler. Among Us' EBA Zoom DLC skin pack.
:D Kesinlikle. Şimdi hoca birisini dersten atacak sonra "Student was not the Impostor" diye yazı gelecek diye düşünüyorum. :D

Herkese özelden atın atabilirseniz ve öyle troll yapacak bir tip varsa sınıflarda ona atmayın belki böyle yapabilirseniz.
Çok zor olur. Bir sınıf 30 kişi. Zoom'da genellikle 2 sınıf ortak yapıyorlar 60 kişi. ( Tabi 20 kişi falan anca geliyor. ) Hem okul ortak grubu. Yani içlerinde kim hangi şubeden zor. Üstelik bu okuldan olmama ihtimali bile var.

Vallahi nasıl bulunacağını söylerseniz iyi olur bizdede iki olay yaşandı ilkinde bende vardım veledin teki ağzını gözünü kapatmış elinede çakı almış adınıda terorist koymuşdu.2. de ben yoktum derslerin linki Zoom'a düşmüş derslere değişik adamlar gelmiş bir de bunlar 7. sınıf çok korkmuşlardı.
Ben Whatsapp'tan şüpheleniyorum. Okulun internet sayfasında paylaşıldı Whatsapp linki. Okulun sitesine girip oradan linke girerek gizlice sabote etmesinden şüpheleniyorum. Okul ortak grubu bütün sınıflar var.

Terörist ne ya. :D Gerçekten şaka gibiler.

Zoom'da bekleme odası özelliği var. Hocanız onu kullanırsa, ders başında hepinizi alır ve sonra kimseyi almaz.
Nasıl kullanılır bilmiyorum. Ama eğer öğrenirsem öğretmenlere göstereyim.

:D Kesinlikle. Şimdi hoca birisini dersten atacak sonra "Student was not the Impostor" diye yazı gelecek diye düşünüyorum. :D

Çok zor olur. Bir sınıf 30 kişi. Zoom'da genellikle 2 sınıf ortak yapıyorlar 60 kişi. ( Tabi 20 kişi falan anca geliyor. ) Hem okul ortak grubu. Yani içlerinde kim hangi şubeden zor. Üstelik bu okuldan olmama ihtimali bile var.

Ben Whatsapp'tan şüpheleniyorum. Okulun internet sayfasında paylaşıldı Whatsapp linki. Okulun sitesine girip oradan linke girerek gizlice sabote etmesinden şüpheleniyorum. Okul ortak grubu bütün sınıflar var.

Terörist ne ya. :D Gerçekten şaka gibiler.

Nasıl kullanılır bilmiyorum. Ama eğer öğrenirsem öğretmenlere göstereyim.
linkleri çok zeki bir öğrenci tik tokta paylaşmış onu öğrendik

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba, bunun için yapılabilecek bir şey yok benim en yakın arkadaşımda dersini sabote ettiriyor onu öğretmene söylemekle tehdit ettim artık öyle bir şey yapmıyor. Yani anlayacağınız sınıfınızdan biri ders idnizi bir çeteye atıyor bizim derse de olmuştu dediğim gibi ancak asıl önemli olan dersinizi sabote edenleri değil dersinizin ID'sini paylaşanı bulmaktır. Ve ona ağır bir ceza vermektir ki bir daha yapmasın. Teşekkürler.

Merhaba. Zoom üzerinden ders işlerken dersimizi sabote eden birileri var. 2 gündür farklı adlarla Zoom derslerine girip dersi sabote edip kaçıyor. Hocalar WhatsApp'ta Zoom linkini paylaşıyor ama 2 sınıf ortak ders. Yani 2 sınıftan birisinde ya da linki görüp katılan gizli birisi. O kişiyi nasıl bulabiliriz? Zoom üzerinden o kişinin bilgilerini falan görme şansımız yok mu ya da onu uyaracak bir şey yapma şansımız yok mu? Artık rahatsız edici düzeyde. EBA üzerinden ders işlerken yapsak bulması zor olmaz ama dediğim gibi sadece isim ile giriyor soyadı yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı