Zoom'da FPS arttırma

ÜnyeSpor

Hectopat
Zoom'da çok fena FPS kaybım var. Bazen 1-2 FPS bile alabiliyorum. Normal 45 falan oluyor. Ekran kartım RTX 580 8 GB iyi bir ekran kartı da Zoom'da neden böyle bir FPS kaybım oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 1-2 FPS alırken Zoom takılıyor mu? Ben bir ara dersteyken MSI Afterburner açmıştım. Öğretmen sabit bir resme bakarken faresini bile hareket ettirmezken 1-2 FPS alıyordum ama video gibi şeyler açtığında yine 50-60 FPS alabiliyordum. Yani FPS'i Zoom kısıtlıyor gibi. Sizde de durum böyle mi? Zoom takılmıyorsa bence bir sorun yok.

Takılmıyor evet ama yani bilmiyorum elbette 1,2 FPS alırken 45 FPS almaya göre takılıyor tabii ki de. Evet Zoom kısıtlıyor olabilir ama 1,2 FPS almam mümkün değil çok :D

Hocam 1-2 FPS alırken Zoom takılıyor mu? Ben bir ara dersteyken MSI Afterburner açmıştım. Öğretmen sabit bir resme bakarken faresini bile hareket ettirmezken 1-2 FPS alıyordum ama video gibi şeyler açtığında yine 50-60 FPS alabiliyordum. Yani FPS'i Zoom kısıtlıyor gibi. Sizde de durum böyle mi? Zoom takılmıyorsa bence bir sorun yok.

Evet öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı