Zoom'da Hocayı trollemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam gençler şimdi konuya direkt geçeceğim İngilizce kursuna gidiyorum ve Korona'dan dolayı uzaktan eğitim alacağım hocaları ve diğer kişileri trollemek için PP arıyorum. Mesela salih reyiz gibi zoomlanmış, fotoğraf. Yani nasıl örnek vereceğimi bilmiyorum :D Siz anladınız fotoğraf bırakırsanız muhteşem olur.
1593989148544.png

''Rapor: Merhabalar ....'' Noktalı kısmı biliyorsunuzdur zaten :D

Woww, mesajları yeni okudum.

Arkadaşlar olayı uzatmasak mı? "Ahlak bekçisi misin?" gibi tavır takınmayalım bence. Herkes demek istediğini söyledi. Bir taraf hocanla dalga geçmemelisin diyor diğeri ona ahlak bekçiliği yapma diyor.

Gerekli uyarıları yaptınız zaten arkadaş bundan sonra PP'sini troll yapacaksa kendi kararıdır.

Ama sırf bir PP yüzünden "hoca ya gülmez ve ağlarsa" ve "diğer öğrencilerin hakkına girersin" demek biraz abartı bence. Hocası eğer bu durumdan rahatsız olsa eminim ki bunu belirtir ve kaldırmasını ister. Arkadaş kendi çapında eğlenmek istiyor.

Zaten büyük ihtimalle PP hocanın umrunda olmayacak. Bu kadar ufak bir konu için neden birbirinize laf söylüyorsunuz ki? Birbirinizi kırmaya değer mi? Bence değmez.

Boş işler müdürlüğü.

Çocukça davranışlar sergilemekten sıkılmıyor musun artık? Aileniz sizinle ilgilenmiyor mu? Nedir bu haller?
14 yaşında olmana rağmen olgun davranıyorsun. Sen takma bunları foruma ilk geldiğimde baya linç yemişimdir :D.

14 yaşındaki çocuk bana büyü gel diyor :D Kardeşim sana verebileceğim tek tavsiye bir abin olarak, grup gazına gelip insanlara yaşından büyük tavsiyeler verme.

Akıl yaşta değil baştadır. Yaşının adamı değilsin.

Birader sen niye hep konuyu okuyanlara oynuyorsun :D kendini savunamıyor musun da aciz gibi destek bekliyorsun, desene açık açık ben grup gazıdan geldi, masum bir şaka yapacak adamı linç etmek için çabaladım.
Neyin tribindesiniz, neyin kafasınızı yaşıyorsunuz hiç mi dışarı çıkmadınız anlamıyorum :D.

Konu o değil beyin yaşının - lerde olması nasıl böyle oldu kardeşim doğuştan mı yoksa kafayı falan mı vurdun?

Arkadaşlar ağır tribe girmiş belli, bırakın rollerine devam etsinler :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim annem de zoomdan ders veriyor kendileri edebiyat öğretmeni, bu tarz bir trolle karşılaştı ve üzüldü açıkçası orada cidden bir şeyler yapmak isteyen çocukların var olan zamanını çaldıkları için çok sinirlendi trolleyen kişiye doğal olarak. Cidden üzüldü kadın hoş değil bence bu tarz şeyler, trollük yaparken kimsenin hakkına girmeyeceksen ve tatlıya bağlayabileceksen yapmanda sakınca yok, hatta öyle bir durum varsa yap eğlenceli olur iki taraf için de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı