Zoom'da sesi her seferinde ayarlamak gerekiyor

kozkan

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Borsacı
Merhabâlar, umarım iyisinizdir. Ben, kız arkadaşımla konuşmak için Zoom kullanıyorum. İyi güzel de, Zoom oturumu her seferinde yeni bir pencere açıyor, pencere yeni açıldığı için de sesi her zaman en fazlada oluyor, bu sesi her seferinde kısmak benim için bir eziyet. Bu ses ayarını bir defâ kaydedip her seferinde sesi ayarlamamak istiyorum. Var mı bunun bir yolu? Teşekkür ederim.

Açıkçası Zoom aynı türdeki programların en problemlisi ve en kötüsü, hatalarını bir türlü çözemiyorlar. Bence başka bir program deneyin Discord, MS Teams gibi şeyler de işinizi görebilir.

Bu sorunu canlı derslerde çok yaşadım. Bildiğim kadarı ile bir çözümü yok. Her derse girdiğimizde ses kısana kadar earrape gibi geliyordu.
Korkunç.

Ayarlarından sesini kısmayı denediniz mi? Discord kullanabilirsiniz hocam. Zoom 2 kişi arasında konuşma için garip kaçmış. Çoğunlukla toplantı ve ders odaklı zoom. Sıkıntılı biraz.

Zoom'u, oturumu kaydetmek için kullanıyorum. Ne konuşmuşuz, ne yapmışız, bilmem ne. Böyle şeylere kıymet veriyorum, ânı kaydediyorum işte, daha ne olsun? Skype'ta da kaydetme özelliği var, ancak Skype, bana yavaş geliyor, ve arayüzü de çok kötü. Discord'ta ekran paylaşmak eziyet, karşımdaki ekranı büyütemiyor, telefonda hele. Zoom'da öyle değil, iki parmağınız ile ekranı büyütebiliyorsunuz. Ayarları bir kurcalayacağım, teşekkür ederim yazanlara.
Ayarlarından sesini kısmayı denediniz mi? Discord kullanabilirsiniz hocam. Zoom 2 kişi arasında konuşma için garip kaçmış. Çoğunlukla toplantı ve ders odaklı zoom. Sıkıntılı biraz.
Ayarlardan çözdüğümü sanıyorum, umarım çözmüşümdür. Teşekkür ederim hocam.
Zoom'u, oturumu kaydetmek için kullanıyorum. Ne konuşmuşuz, ne yapmışız, bilmem ne. Böyle şeylere kıymet veriyorum, ânı kaydediyorum işte, daha ne olsun? Skype'ta da kaydetme özelliği var, ancak Skype, bana yavaş geliyor, ve arayüzü de çok kötü. Discord'ta ekran paylaşmak eziyet, karşımdaki ekranı büyütemiyor, telefonda hele. Zoom'da öyle değil, iki parmağınız ile ekranı büyütebiliyorsunuz. Ayarları bir kurcalayacağım, teşekkür ederim yazanlara.

Ayarlardan çözdüğümü sanıyorum, umarım çözmüşümdür. Teşekkür ederim hocam.
Çözememişim. Önerisi olan var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı