Zoom'da yapılan dersleri trolleyen kitle

Çocuklar, kendi çapında eğleniyorlar çünkü yapacakları şeyler "kısıtlı" kızamıyorsun, kızamazsınız.
Bu noktada katılmıyorum, geçen seneye kadar lise öğrencisiydim, bu tip hareketleri gördükçe utançtan yerin dibine girerdim, online derste en azından öğretmen dersten atabilir, yüz yüze derste öyle bir şey pek mümkün olmuyordu. Benim okula gitmemin tek sebebi yönetimden laf işitmemekti, beni okula bağlayan bir şey yoktu desem yeridir. Okulda ilgimi çeken bir şey yoktu, bir uğraşım yoktu, yapacağım şeyler kısıtlı değildi çünkü yoktu ama asla bu tip saçma hareketlere başvurmadım, hatta dersin düzenin bozmak yerine kitap okumak istedim diye biraz sıkıntı da olmuştu bir aralar. Öğrenciler sıkılabilir, yapacakları şeyler kısıtlı olabilir, genç olduğumuz için ufak tefek taşkınlıklar elbette olur, ancak özellikle iyi niyetli öğretmenlerin anlayışını kötüye kullanıp kullanmamak kişinin kendi bilinci, ailesinden aldığı eğitimi ve arkadaş çevresinin kalitesini ortaya koyar.
Tabi ki bunun sorumlusu canım ciğerim eğitim sistemidir, öğrencilere bilinç kazandırmak pek zor olmasa gerek.

Ülkenin en troll bölümüdür. Diğer öğrencilerin kullanıcı adlarıyla girip trolleyenler en tehlikeli türleri. Bu troller varken iyi öğrenciler çıkmasını veya eğitim sisteminin düzelmesini beklemeyin. Allah dersi trollenenlere kolaylık versin.
Geçen girdim derse. Birisinden Elanur Bela sesi geliyor.

Galiba bahsettiğinin kanallardan biri bu size katılıyorum yorumlara yazılanlar daha kötü hocayla dalga geçen gülmekten yarıldım diyen ne ararsan var bir de bunu eleştirince altına hemen sen abdulhamiti savundundan farkı olmayan savunma yorumları geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı