Zoom'da yapılan dersleri trolleyen kitle

Annem de o mağdurlardan biri. Annem İlkokul sınıf öğretmeni olduğu için (şu an 2. sınıf) öğrencileri o kadar da rahatsız etmiyor yani öyle Soundpad vs. yok. Chate hep bir şeyler yazıp dersi kaynatıyorlar.

Birde bu arkadaşların özel Discord sunucuları kurup toplu saldırı yaptıklarını biliyor muydunuz? Ne diyeyim Allah onları ve onlar gibilerini ıslah etsin. Ceza almaları gerekiyor. Çok büyük bir disiplin cezası gerekiyor ama kim oldukları nasıl tespit edilecek ki?

Çocuklar, kendi çapında eğleniyorlar çünkü yapacakları şeyler "kısıtlı" kızamıyorsun, kızamazsınız. Üstüne daha fazla bir şey söylemek istemiyorum, eğer refah seviyesi yüksek olsaydı bu tipleri görmek güç olurdu.

Bu tipler okul zamanı derste bağırır çağırırdı,teneffüslerde sessiz tiplere bulaşırdı. Şimdide zoom üzerinden dersi sabota ediyorlar. İyi bir eğitim sistemimiz olsaydı bunlar olmazdı.

Çocuklar, kendi çapında eğleniyorlar çünkü yapacakları şeyler "kısıtlı" kızamıyorsun, kızamazsınız. Üstüne daha fazla bir şey söylemek istemiyorum, eğer refah seviyesi yüksek olsaydı bu tipleri görmek güç olurdu.
Saçma bir fikir. İnternet aleminde yapılacak binlerce şey varken neden derd trollemek?

Annemin öğrencileri (bazıları) o kadar uyuz ki, sinirlenmemek elde değil. Hele velileri apayrı bir şey. "Kardeşim sen nereden biliyorsun bunları?" diye sorarsanız ise, annemle beraber baya bir konuşuyoruz. Ondan öğrendim.
Bir de velileri, öğrencilerin organize kopyası resmen. Bildiğin arkadan gizlice kopya veriyor ama yüzyüze olunca hiç parmak kaldırmıyor.

Geri
Yukarı