Zoom'dan derslere girmek virüs bulaştırır mı?

Gelmişsiniz bizim burada troll konuyu yememizi bekliyorsunuz. Siz sanki okuldaki yavaş çalışan akıllı tahtaları bilmiyorsunuz, 2-3 defa tıklasan donuyorlar. Virus Total üzerinden test yaptım onda da bir şey çıkmadı. Zoom güvenlik açığı var diye virüs girdirmiyor. Her uygulamanın kendine göre güvenlik açıkları var. Siz İnstagram da güvenlik açığı var diye telefona virüs gireceğini mi zannediyorsunuz?

Gelmişsiniz bizim burada troll konuyu yememizi bekliyorsunuz. Siz sanki okuldaki yavaş çalışan akıllı tahtaları bilmiyorsunuz, 2-3 defa tıklasan donuyorlar. VirusTotal üzerinden test yaptım onda da bir şey çıkmadı. Zoom güvenlik açığı var diye virüs girdirmiyor. Her uygulamanın kendine göre güvenlik açıkları var. Siz Instagram da güvenlik açığı var diye telefona virüs gireceğini mi zannediyorsunuz?

Abi ekmek kuran çarpsın troll konu değil ben bu tür şeylere çok dikkat ediyorum.

Konu trollse komik değilse daha da komik.

MEB'in amacı acaba tüm öğrencilerin cihazlarına bir virüs bulaştırıp onların yaptıklarını izlemek mi yoksa?

Konu trollse komik değilse daha da komik.

MEB'in amacı acaba tüm öğrencilerin cihazlarına bir virüs bulaştırıp onların yaptıklarını izlemek mi yoksa?

Benim sorduğum şey tahtadan virüs geçer mi ama cevabını öğrendim hatta şu an Online dersteyim.
Ama arkada forum açık.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı