Zor oyun önerisi

BozKahraman

Decapat
Daha fazla  
RAM
8gb
SSD veya HDD modeli
1000gb
Ekran kartı
gt820m
Anakart
-
Selam Dark Souls, Celeste, Bloodborne bana göre basit oyunlar. Zor oyun önerecek babayiğit var mıdır?

Ninja Giden master collection alıyorsun ve bu soruyu sorduğuna pişman olup kafayı yiyorsun. Okadar iddialıyım
Ow hemen deneyeceğim dostum sağol

Bilgisayarım kaldırmıyor biraz daha düşük sistem isteyen bir oyun söylerseniz sevinirim

Brawlhalla'da yüksek elo biri ile oynarsan zorluğu beğnebilirsin.
Teşekkür ederim en kısa sürede deneyeceğim

Ninja Giden master collection alıyorsun ve bu soruyu sorduğuna pişman olup kafayı yiyorsun. Okadar iddialıyım
Oyuna biraz baktım oyunda karakter kastırma var mı acaba? Ve dövüş dark soulsa benzeyen bir oyun daha önerebilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:

Bilgisayarım kaldırmıyor biraz daha düşük sistem isteyen bir oyun söylerseniz sevinirim

Oyuna biraz baktım oyunda karakter kastırma var mı acaba? Ve dövüş dark soulsa benzeyen bir oyun daha önerebilirseniz çok sevinirim.
Var ama Souls oyunu olmadığı için zorluk seçeneği var kolayı seçerseniz o kadar zor değil ama en zor da çok. Esasında hack n slash oyunları. Başka zor olarak Cuphead oynamışsindir büyük ihtimal

Souls a benzeyen yeni çıkan Remnant 2 ye bakabilirsin istersen lies of p gelince ona bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı