Zor seviyede paragraf kitabı önerisi

Dantes07

Decipat
Daha fazla  
Orta düzey bir paragraf kitabı bitirdim, zor düzeye geçmek istiyorum tavsiyeleriniz var mı?

Onu çözmüştüm, başka tavsiyeleriniz var mı?
Çok da zorlama, paragraf eğer okuma kapasiten varsa boş iş. Ben bir tane bile çözmedim, kitap oku daha iyi. Eğer cozduysen ve için rahat ettiyse birkaç kaynak. Yani ben Türkçenin paragraf çözme ile artacağını düşünmüyorum. Bana göre boş iş. Mor paragrafiksi aldım, uzun ve saçma diye 3 denemeden sonra bıraktım. Yani eğer istersen kitap oku, roman oku.

Çok da zorlama, paragraf eğer okuma kapasiten varsa boş iş. Ben bir tane bile çözmedim, kitap oku daha iyi. Eğer cozduysen ve için rahat ettiyse birkaç kaynak. Yani ben Türkçenin paragraf çözme ile artacağını düşünmüyorum. Bana göre boş iş. Mor paragrafiksi aldım, uzun ve saçma diye 3 denemeden sonra bıraktım. Yani eğer istersen kitap oku, roman oku.
Hocam hedeflerim bayağı yüksekte çözmezsem olmaz.

Hocam hedeflerim bayağı yüksekte çözmezsem olmaz.
Dostum ben de baya yüksek yaptım Türkçede. Yani bir TR'ci olarak sadece taviye verdim, sem bilirsin, 10'a yakın paragraf bitirip de 30 net yapamayan arkadaşlarım olduğu için naçizane bir tavsiye. Gerisi sana kalmış.

Geri
Yukarı