Zorin OS Lite RAM kullanımı nasıldır?

1 Linki indirdim kurarken paket yöneticisini yapılandırma kadar geldim ve paket yöneticisini yapilandir yazisi üstte ama ekrana bir şey gelmedi bekledim yine bir şey yoktu bende kapattim.

1 Linki indirdim kurarken paket yöneticisini yapılandırma kadar geldim ve paket yöneticisini yapilandir yazisi üstte ama ekrana bir şey gelmedi bekledim yine bir şey yoktu bende kapattim.

O kurucuyu neden seçtin, o kurucu biraz deneyimli olanlar için.
Alttaki ekran geldiğinde ilk seçenekten canlı oturuma geçin, kurulumu canlı oturumda Calamares ile yapın.
illedelinux-önyükleyici.png

.
Calamares kurucu.
illedelinux-debian-openbox.png

Alttaki ekran geldiğinde ilk seçenekten canlı oturuma geçin, kurulumu canlı oturumda Calamares ile yapın.
Eki Görüntüle 641993
.
Calamares kurucu.
Eki Görüntüle 641998
Burda neyapacagim
Burda neyapacagim
Tamamdir internettn baktım 150 mblik efi bölümü oluşturdum şuan kuruluyor tek sıkıntı var toucpad dokununca basmıyor. Tıklayınca basıyor onu nasıl ayarliyabiliim
Eki Görüntüle 641993
.
Calamares kurucu.
Eki Görüntüle 641998

Dosya Ekleri

• IMG_20200818_104613.jpg
    IMG_20200818_104613.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20200818_114455.jpg
    IMG_20200818_114455.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
Tıklayınca basıyor onu nasıl ayarliyabiliim

Alttaki DockBar'dan sağdan dördüncü sırada uçbirimi aç, alttakini kopyala, uçbirime yapıştır, enter tuşuna bas, parolanı gir ve paket kurulduktan sonra sistemi yeniden başlat.
Kod:
sudo apt install xserver-xorg-input-synaptics -y

linux lite kurdum sıkıntısız kuruldu ram kullanımı fekan 300 lerde sizin linux da başka bir pcye kurucagım linux lite da sıcaklık değerlerlerini nasıl gorebilirim bilginiz varmı teşekkürler

Bir de sizin Linux'ta bayağı özellikte var aralarından Televizyon programı bayağı iyi onu nasıl yüklerim diğer Linux sürümlerine bilginiz var mı elinize sağlık bu arada

Yeni konular

Geri
Yukarı