Zorin OS yüklemesi ilerlemiyor

Huawei emui

Hectopat
USB hazırladım. Sonra kuruluma başladım. Kurulum menüsü önüme geldi. Dil seçtim falan. Sonra interneti girdim. Ondan sonraki işlemde dondu. İlerlemedi. Açtım kapadım, olmadı. Sonra açarken kurulum sayfası gelmemeye başladı. Zorin yazısında kalıyor. Üstelik Pardus yüklüydü. O da şifre girilmiyor şifrede sıkıntı var. Hep tty1 hatasını veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, bazen Ubuntu tabanlı dağıtımlar bu tarz hatalar verebiliyor.
İlk başta USB hala çalışır durumdaysa kurulumu yeniden başlatın sonra dil seçme kısmından "İngilizce"yi seçin. İngilizce ile devam ettikten sonra interneti bağlanmadan devam edin disk kurulum kısmında elle düzenleyip kuracağınız diski silin ve yeni birim oluşturun. Kurulumu başlatın tamamlandıktan sonra Ayarlardan dili Türkçe yapabilirsiniz.
-Eğer USB'den başlamıyorsa ZorinOS'u yeniden yazdırın USB'ye-

Hocam, bazen Ubuntu tabanlı dağıtımlar bu tarz hatalar verebiliyor.
İlk başta USB hala çalışır durumdaysa kurulumu yeniden başlatın sonra dil seçme kısmından "İngilizce"yi seçin. İngilizce ile devam ettikten sonra interneti bağlanmadan devam edin disk kurulum kısmında elle düzenleyip kuracağınız diski silin ve yeni birim oluşturun. Kurulumu başlatın tamamlandıktan sonra Ayarlardan dili Türkçe yapabilirsiniz.
-Eğer USB'den başlamıyorsa ZorinOS'u yeniden yazdırın USB'ye-
Tty 1 ne oluyor şuanda ne pardus açılıyor nede zorin os yarın bir yerde USB yazar çalıştırırım

Tty 1 ne oluyor şuanda ne pardus açılıyor nede zorin os yarın bir yerde USB yazar çalıştırırım
Hocam bu belki yardımız olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı