Zotac 1660S sıcaklığı 80 derece

Öyle bir özellik mi var? Benim bildiğim sadece fan hızı ayarlanıyor. 75 dereceyi geçmeme gibi bir özelliği varsa olduğu yerin resmini atar mısınız?
"Temp Limit" kısmı var. Oradaki butonun yanında bir sayı yazar. Ben de 90 yazıyor örneğin. 80 yazana kadar düşürdüm. Düşürdüğüm gibi de Power Limit kısmı düştü. Oyuna girdiğim zaman bir daha hiç 80 dereceyi geçmedi. Hatta 74-75'lerde takılıyor. Fan hızını ayarlıyor yani.

"Temp limit" kısmı var. Oradaki butonun yanında bir sayı yazar. Ben de 90 yazıyor örneğin. 80 yazana kadar düşürdüm. Düşürdüğüm gibi de Power limit kısmı düştü. Oyuna girdiğim zaman bir daha hiç 80 dereceyi geçmedi. Hatta 74-75'lerde takılıyor. Fan hızını ayarlıyor yani.

Çok düşürürsek ne oluyor?

Evet, ayrıca bilgisayarı kapattıktan sonra ayarların sıfırlanmaması için Windows tuşuna bir kere basmanız lazım. Kırmızı gibi olacak orası, sonrasında ayarlar hep aynı kalacak.

PC ve Afterburner açıkken PC açma tuşuna bas çek yapacağım ve ayarlar hep öyle kalacak. Doğru mu anladım?

PC ve Afterburner açıkken PC açma tuşuna bas çek yapacağım ve ayarlar hep öyle kalacak. Doğru mu anladım?
Telefondan yazdığım için detayları paylaşmadım. Şöyle oluyor.

afterburner-20181105-2.png

Sol altta Startup yazan yerin aşağısındaki Windows simgesine basın. Kırmızı olacak orası. Eğer bunu yaparsanız bilgisayarı yeniden başlattığınızda dahi ayarlarınız sıfırlanmayacak.

Kırmızı ile işaretlenen yere aldırış etmeyin.

Geri
Yukarı