Zotac 2060 amp vs MSI Gaming X 5700

Bütçe
3300

ScaryPeace IV

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki kart arasında kaldım. İkisini de 2500-2700 ara bandında bulabiliyorum. Benim NVIDIA AMD takıntım yok LOL ve PUBG oynuyorum onun harici hiçbir oyun oynamıyorum 240Hz monitörüm var, hangisini önerirsiniz yardımınıza çok ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 2060 alın derim. Özellikle AMD'nin hızlı bir şekilde ısınmasınıda sayarsak RTX 2060 çok daha iyi bir seçim olur. Ayrıca Zotac'ın belirttiğiniz amp modeli, Samsung marka bellek kullanıyor.

Ben bu kartı aldığımda kart ölene kadar kullanacağım o yüzden bir kere almak istiyorum bundan önceki kartım 1070 2016'da aldım ve bozuldu yeni seriye geçmek istiyorum araştırma fırsatım fazla olmadı ben çoğunlukla LOL oynayıp kalkıyorum bilgisayardan başka bir şey yaptığım yok.

RX 5700 tercih edin. İndirim kovalarsanız 5700XT'de bulunabiliyor o fiyatlara nadiren de olsa.

Şu zamanlarda o fiyata bulmak çok zor heleki 2. elini adamlar normalde sıfır satılan bir ekran kartının fiyatı 3000 liraysa 3200 liraya koyuyor 3-4 ay kullanılmış kartını.
RX 5700 alin derim.

Performans olarak iyi diye biliyorum ama çoğu kişi NVIDIA daha az ısınıyor daha iyi güncellemer geliyor vs vs diye kafamı çok karıştırıyorlar.

Geri
Yukarı