Zotac 3070 AMP holoblack nasıl?

Hipnoz06

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ASUS ROG 2070 Super ekran kartım arızalandı yerine Zotac AMP holo 3070 gönderiyorlar 2 fanlı yakışıklı bir kart deneyen veya konu hakkında bilgisi olan birileri var mıdır acaba?

Merhaba arkadaşlar, ASUS ROG 2070 Super ekran kartım arızalandı yerine Zotac AMP holo 3070 gönderiyorlar 2 fanlı yakışıklı bir kart deneyen veya konu hakkında bilgisi olan birileri var mıdır acaba?
Bazı kullanıcılar fanlarını beğenmemiş fakat onun dışında performans konusunda filan baya bir kişi memnun. (fandan kastım sıcaklık değil sesli çalışmasına ve tek bilyeli yapıda filan olduğuyla ilgili şikayette bulunmuşlar.)

Bazı kullanıcılar fanlarını beğenmemiş fakat onun dışında performans konusunda filan bayağı bir kişi memnun. (fandan kastım sıcaklık değil sesli çalışmasına ve tek bilyeli yapıda filan olduğuyla ilgili şikayette bulunmuşlar.)

Çok sıkıntı olacağını sanmıyorum sesin desibeli bayağı düşük olarak geçmiş kayıtlara 2070 super yerine gelecegi için sanırım avantajliyim

Çok sıkıntı olacağını sanmıyorum sesin desibeli bayağı düşük olarak geçmiş kayıtlara 2070 super yerine gelecegi için sanırım avantajliyim
Bazıları sırf kötülemek için kendilerince bir şeyler uyduruyor zotac en kaliteli markalardan biri bence gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bende öyle olduğunu düşünüyorum yabancı forumlara falanda baktım bayağı tutulan bir kart yurt dışında gönlüm sanki rahatladı gibi.

Görünüş olarak filanda bayağı güzel bir kart performans ve diğer alanlarda da sizi üzüceğini sanmam.

Geri
Yukarı