Zotac 3090 trinity sorunlu mu?

Aylmfuha

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara/Kırıkkale
Daha fazla  
Merhaba. 3 gündür Zotac 3090 trinity kartı alacağım fakat elim satın al kısmına gitmiyor. Kartın sorunlu olduğu söyleniyor bu doğru mu? Sinerji'de kart 15.855₺ sizce bu kartı alayım mı yoksa başka model mi bakayım?

Son düzenleme:
Merhaba. 3 gündür Zotac 3090 trinity kartı alacağım fakat elim satın al kısmına gitmiyor. Kartın sorunlu olduğu söylenir bu doğru mu? Sinerji'de kart 15.855₺ sizce bu kartı alayım mı yoksa başka model mi bakayım?

İçiniz rahat etmiyorsa başka bir modele bakın derim. Bu modelden sonra en ucuz model Gigabyte gibi görünüyor. Ayrıca darboğaz yapmayacağına emin misiniz?

İçiniz rahat etmiyorsa başka bir modele bakın derim. Bu modelden sonra en ucuz model Gigabyte gibi görünüyor. Ayrıca darboğaz yapmayacağına emin misiniz?
İmzada bulunan sistem ile kullanmayacağım. Yeni sistem topluyorum, 5900x ile kullanacağım. İçim rahat etmiyor değil de oyun yapıyoruz ve artık tempoyu arttırmamız lazım, sorun çıkarıp beni yarı yolda bırakacak diye korkuyorum. Yoksa model ayırt etmem ben.

İmzada bulunan sistem ile kullanmayacağım. Yeni sistem topluyorum, 5900x ile kullanacağım. İçim rahat etmiyor değil de oyun yapıyoruz ve artık tempoyu arttırmamız lazım, sorun çıkarıp beni yarı yolda bırakacak diye korkuyorum. Yoksa model ayırt etmem ben.
Sonuçta birisinin başına gelmiş. Sizin başınıza da gelme ihtimali var. Malum oyun yapıyosunuz hata lüksü yok bence başka modellere yönelebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı