Zotac 4060 Ti 16 GB alınır mı?

Bütçe
30000
Ne anlatıyorsun sen ya, 4060 ti 16gb versiyonu 17 kusur iken 4070 super 26'dan baslıyor. tabii ki 4070 alabiliyorsa 4070 alsın, konudan saptırmayın cevaplarınızı.
Kardeş sen anlatıyorsun ya? 4060 Ti için bir şey demedim ben.

Peki neden neredeyse aynı performanstaki bir karta 3-4 bin lira daha fazla verilsin?
Model farkından dolayı bile 3-4 k oynar. Bu attığım model soğutma ve malzeme kalitesi olarak gayet güzel bir model. 4070 Super ekran kartının şu anda en düşük fiyatı 26 k satış fiyatıyla olan PNY verto modeli galiba. Üstelik aynı performansta olan bir kart değil. %10 civarlarına kadar çıkan bir performans farkı gösterebiliyor 4070 Ti. Yani öyle direk alınmaz veya mantıklı bir seçim demeniz bence yanlış. Bence tercih edilebilir, bu fiyatlara çıkılmışken hem 4070 ti olanı varken hemde Gigabyte gaming oc modeli varken 3-4 k fiyat farkına değer bence.

Haklısın abi buraya ilk defa girdim biraz karıştırdım daha yeni mesaj engeli yedim bilmeyerek bende biliyorum 4070 almayo ama bütçeyi aşıyor zotaclı sistem uyguna geldi diye soruyordum ve ekran kartı markası hakkında cok bilgim yok kötü diyen var iyi diyen var

Vatan ne icin sart? Baska siteler cok daha uygunla alabilirsin. @Kaan Diktaş yardımcı olur sana.
Vatandan alabilitim abi hem babam cok şey yapıyor hem direkt magazadan alcam kayseride yaşıyorum kargoyla ugrasmayıö diye vatan

Haklısın abi buraya ilk defa girdim biraz karıştırdım daha yeni mesaj engeli yedim bilmeyerek ben de biliyorum 4070 almayo ama bütçeyi aşıyor Zotac'lı sistem uyguna geldi diye soruyordum ve ekran kartı markası hakkında cok bilgim yok kötü diyen var iyi diyen var.

Bir kisi tum forumu temsil etmedigi gibi tum forumda bir kisiyi temsil etmiyor. Burada sana yardımcı olacak bilgili uyeler mevcut hocam. Ben bana guvenmeni istiyorum, internetten cok daha uyguna cok daha guzel sistemler alabiliriz size.

Bir kisi tum forumu temsil etmedigi gibi tum forumda bir kisiyi temsil etmiyor. Burada sana yardımcı olacak bilgili uyeler mevcut hocam. Ben bana guvenmeni istiyorum, internetten cok daha uyguna cok daha guzel sistemler alabiliriz size.
Maalesef abi kargoyla ugrasmayım diye almıyorum hem babamı ikna edemiyorum alacagım sisfem suINTEL I5 13400F - RTX 4060 TI 16GB -PRO H610M-E DDR4 - 500GB SSD - 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Hocam sistemin parcaları ortalama, kasası rezalet ozellikle güc kaynagı. İlla alacagım diyorsan al, ileride degistirirsin ama belirteyim piyasadan cok daha pahalıya gelecek.

Adam kargoyla ugrasamam, babam izin vermiyor diyor. Gaming Gen'den ürün öneriyorsun.

Geri
Yukarı