Zotac 8 GB RTX 3070 Gaming OC beyaz alınır mı?

3070 almak gibi bir hata yapmayın sakın. Buyurun beyaz 4070.

1.Dual daha iyi.
2.neden sunduğumu belirttim GDDR6X 3060 Ti, 3070 ile çok yakın performans veriyor.
3. çok daha ucuz.

Fiyatlarına bakmadım
3060 Ti'yla arasında tabii bir fark olmaz geçiş modelini koymuşsun ayrıca ikisi de aynı fiyata denk gelir tabii sıfır alınmayacaksa 3070 bulunabilir Zotac'ten. Ayrıca Dual alıcağıma harbiden Zotac alırım bende ASUS ROG var. TUF serisi de alırım ama Dual almam Dual yerine Gigabyte'ta alınır hem daha ucuz çıkabilir.

Ortalama aynı performansı veriyor ve daha ucuz neden daha pahalı önersinki.

En son yazdığım gibi Dual alınacağına Gigabyte alınabilir Gigabyte daha ucuza bulunabilir hattta.

Fiyatlarına bakmadım.
3060 Ti'yla arasında tabii bir fark olmaz geçiş modelini koymuşsun ayrıca ikisi de aynı fiyata denk gelir tabii sıfır alınmayacaksa 3070 bulunabilir Zotac'ten. Ayrıca Dual alıcağıma harbiden Zotac alırım bende ASUS ROG var. TUF serisi de alırım ama Dual almam Dual yerine Gigabyte'ta alınır hem daha ucuz çıkabilir.

En son yazdığım gibi Dual alınacağına Gigabyte alınabilir Gigabyte daha ucuza bulunabilir hattta.

Konudaki ekran kartını yorumluyorum?
Dediğinden anladığım şu an sıfır 3060 Ti ile 2.el 3070'i karşılaştırıyorsun.
Gigabyte'ın çoğu modeli Dual'den kötü.
Al sana üst seviye bir 3070 aradaki 3-5fpe değecek mi 3K?

Dual serisini neden kötü buluyorsun bilmiyorum ama hater ıysan bu da var.
Konudaki kart beyaz dikkat et.

@Bnalsveee eisaemyck Dual'a hater dediğin evet sayılır hiç sevmiyorum şu anda ASUS ROG ekran kartı TUF anakart var ama Dual hoşuma gitmiyor. Tabii konu sahibi beyaz ekran kartı istiyorsa onun için öneri az ondan bu gibi kartlar önerilebilir.

Ne bileyim. Hiç alınmaya değer görmüyorum. Senin sevmediğin bir seri veya marka yok mu hiç?

MSI Ventus serisini sevmem ama dış görünüşüne bakarak böyle bir karar veremezsin incelemelerine ve kullanıcı yorumlarına göre bu kart kötü veya iyi dersin.
ASUS Dual'in kullanıcı yorumları ve soğutma performansı iyi alınır yani.

Geri
Yukarı