Zotac Ekran Kartları Neden Ucuz?

LuckySüleyman

Femtopat
Daha fazla  

Ne kadar FPS farkı vardır ya da ne gibi farklılıklar vardır?

Son düzenleyen: Moderatör:

Ne kadar FPS farkı vardır ya da ne gibi farklılıklar vardır?

Soğutması kalitesiz dostum tabii tercih meselesi ama hem soğutma isterim hem de servisi güzel olsun dersen MSI en iyi seçenek.
Soğutması kalitesiz dostum tabii tercih meselesi ama hem soğutma isterim hem de servisi güzel olsun dersen MSI en iyi seçenek.

Tabii bazen kartları bozuk çıkıyor servisi size seve seve yardım edip en iyi kart ile değiştiriyorlar.

Stokta olmayan ürünlerle fiyat kıyaslaması yapmak yanlış aslında. Yine de Zotac bir miktar ucuz olabilir. Üretim kalitesi, marka algısı ve daha önemlisi ise tedarikçi ile anlaşmasında bitiyor olay. Zotac NVIDIA ile anlaşıp sadece o firmanın ürünlerini üretiyor. GPU temininde biraz daha avantajlıdır diye düşünüyorum. Aynı olay AMD tarafında da var. Orada da Sapphire markası sadece AMD üretimi yapar ve rakiplerine göre biraz daha avantajlıdır.

Stokta olmayan ürünlerle fiyat kıyaslaması yapmak yanlış aslında. Yine de Zotac bir miktar ucuz olabilir. Üretim kalitesi, marka algısı ve daha önemlisi ise tedarikçi ile anlaşmasında bitiyor olay. Zotac NVIDIA ile anlaşıp sadece o firmanın ürünlerini üretiyor. GPU temininde biraz daha avantajlıdır diye düşünüyorum. Aynı olay AMD tarafında da var. Orada da Sapphire markası sadece AMD üretimi yapar ve rakiplerine göre biraz daha avantajlıdır.

Çok haklısınız hocam.

Zotac ucuz bir marka değil, yabancı sitelere bakarsanız anlarsınız. Newegg’de de stok yok ama üreticilerin MSRP fiyatları yazıyor en azından:

B0DF031B-B5FF-4565-8F88-39058E6355F6.png 69B5CFC5-F53D-492C-8C4B-B6A5201ACBF4.png

Yeni konular

Geri
Yukarı