Zotac GTX 1060 alınır mı?

Twin_Turbo

Centipat
Daha fazla  
Selamlar. Zen 3 ile RTX 3000 serisini bekliyorum, fiyat olarak değil daha performanslı oldukları için alacağım. Ben FX-8350 kullanıyorum, işlemci GTX 1660 Ti gibi ekran kartları için çok yetersiz. Vatan'da Zotac GTX 1060 ekran kartı var, onu satın almak zorundayım. İşlemci bir tek onu çalıştırıyor. Bir Technopat üyesinden şunu öğrendim. Technopat'ın Ali Güngör ile Recep Baltaş gibi yöneticilerin Zotac ekran kartlarından uzak durulması gerektiğini söylüyorlar. Ben de fikrimi söyleyeceğim. Zotac sağlam bir ekran kartı üreticisi, soğutması ve performansı gayet iyi, kullanan herkes memnum. Ben asla kötü olduğunu düşünmüyorum. Eğer çok sorunlu ise bana bildirin. Zotac kötü olsaydı herkes almazdı. Gigabyte gibi çok ucuz değil. Bunu satın almak istiyorum, kötü olmadığını düşünüyorum. Alınır mı? Zotac GTX1060 ekran kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Zotac GTX1060 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al. NVIDIA'nın sitesine bakıyorum, GDDR5 yazıyor. Vatan'da GDDR5X yazıyor. Hiçbir şey anlamadım. Ben ikinci el ekran kartı asla kullanmam, o yüzden sıfır kullanmak her zaman doğru olduğunu düşünüyorum. 1080P'de rahat bir şekilde oyun oynasam yeterli. RDR2 gibi son çıkan oyunlar oynamıyorum. GTA V oynadığım için GTX 1060 fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun yerine 5500XT 8GB, Inno3D 1660 Super veya 1650 Super tercih ediniz
1060 artık eski bir kart

Dostum ben AMD ekran kartı asla almam.
Beyler tavsiyeleriniz için sağ olun. GTX 1060 GTX 1650 kartını geçiyor. FX 8350 GTX 1660 serisinde çok darboğaz yapıyor. FX-8350 GTX 1650 Super darboğaz yapar mı ?
Ben olsam 4000 serisi ile sistem toplamazdım AM4'ün son işlemcileri olacaktır.

Ekran kartı olarak daha uygun RX 570-GTX 1650 Super çok daha mantıklı.

Dostum Ryzen 4000 serisi oyunlarda çok akıcı olacakmış. O yüzden Zen 3 mimarisini tercih ettim. intel'i geçsin yeter illa geçmesi şart değil. Zen 3 intel gibi olsun oyunlarda.
Tekrar araştırma yaptım. FX-8350 GTX 1660 ile darboğaz yapıyor :( . GTX 1650 Super darboğaz yapmıyorsa onu alırım. tecrubeli kişiler yazsın.
Sıfır alacaksanız GTX 1060 alınmamalı.
Eski bir kart. Teknolojisi güncel değil, yazılım desteği de keza öyle.
@passat 'ın dediği kartlar mantıklı.

Hocam Sahibinden 2. el GTX 1060'lara bakıyorum millet tam tokatçı olmuş :) . 2.000 ile 2.500 satıyorlar inanılır gibi değil. 1.500 TL satılıyor. 2. el kaça satın almam gerekiyor çok az kullanılmış lazım ve mining yapılmamış lazım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı