Zotac GTX 480 AMP Edition BIOS'u siliniyor

Sorun olmaz zaten ona farklı uygulama ile atacaksınız zaten. AMD ekran kartı ile karıştırdım.
@Mahsum Babat daha iyi yardımcı olur o bir kere yaptı senin gibi.
Diğer ekran kartını algılaması için bu kodu kullanmıştım. Profilimde Ensa Bilgisayar diye bir konu var, baştan sona @hasuna hocam adım adım yardım ediyor bana kullanabilirsin.
nvflash -i0 -6 gtx.rom (gtx.rom atacağın romun ismi sadece ben öyle adlandırdım. Bende iki slot vardı o şekilde atmıştım tabii @hasuna nın yardımı ile.)

Diğer ekran kartını algılaması için bu kodu kullanmıştım. Profilimde ensa bilgisayar diye bir konu var, baştan sona @hasuna hocam adım adım yardım ediyor bana kullanabilirsin.
NVFlash -i0 -6 gtx.rom (gtx.rom atacağın ROM'un ismi sadece ben öyle adlandırdım. Bende iki slot vardı o şekilde atmıştım tabii @hasunanın yardımı ile.)

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Riseri aldığım zaman deneyeceğim. Bilgisayar ile ilgili sorun, sıkıntı, çözüm önerileri hakkında bana da danışabilisiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
@hasuna merhaba hocam kartı riser üzerinde çalıştırdım. rom atmaya çalıştım işlem tıkandı.

Dosya Ekleri

• sss.jpg
    sss.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Riseri aldığım zaman deneyeceğim. Bilgisayar ile ilgili sorun, sıkıntı, çözüm önerileri hakkında bana da danışabilisiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
@hasuna merhaba hocam kartı riser üzerinde çalıştırdım. ROM atmaya çalıştım işlem tıkandı.

Risere takılı olan ekran kartı görüntü aldığın kart değil mi?

Eğer bilgi aktarman gerekiyorsa normal şekilde takılı olması gerektiğini düşünüyorum.

PCI'e X16 slotuna BIOS'u yazacağım ekran kartını tak ve risere diğer sağlam ekran kartını tak.

Bu rehber senin işine yarayacağını düşünüyorum.

Eğer bilgi aktarman gerekiyorsa normal şekilde takılı olması gerektiğini düşünüyorum.

PCI'e X16 slotuna BIOS'u yazacağım ekran kartını tak ve risere diğer sağlam ekran kartını tak.

Riserde arızalı kart takılı.

Windows Görüyor.

Geri
Yukarı