Zotac GTX 550 Ti 1GB 192 Bit modeli alınır mı?

Eyupmert16

Hectopat
Daha fazla  
GTA 5 CS:GO Valorant GTA 5 oynayacagım 2.el 350 TL'ye buldum alınır mı, nasıl bir ekran kartı? Yardımcı olursanız sevinirim. Oyunları akıcı oynamak istiyorum 1080p de Low'ya da medium ayarlarda kaç FPS alırım?
Sistem özelliklerim.
Intel Q9550 işlemci.
6 GB DDR3 RAM.
SATA hard disk.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5 CS:GO Valorant GTA 5 oynayacagım 2.el 350 TL'ye buldum alınır mı, nasıl bir ekran kartı? Yardımcı olursanız sevinirim. Oyunları akıcı oynamak istiyorum 1080p de Low'ya da medium ayarlarda kaç FPS alırım?
Sistem özelliklerim.
Intel Q9550 işlemci.
6 GB DDR3 RAM.
SATA hard disk.

GTA 5 için RAM ve işlemcinin çok yeterli olacağını düşünmüyorum ama bahsettiğin ekran kartı ile normal ayarlarda 45-60 arası gezen bir FPS alacağına eminim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTA 5 için RAM ve işlemcinin çok yeterli olacağını düşünmüyorum ama bahsettiğin ekran kartı ile normal ayarlarda 45-60 arası gezen bir FPS alacağına eminim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bende i5 2400 var 12 gbram var oc la falan 60 70 civarı genelde
Bende i5 2400 var 12 GB RAM var OC la falan 60 70 civarı genelde.

Ekran krtı GTX 550 Ti ASUS.
Valorant FPS iyi ama ekran kartı ile darboğaz yapıyor FPS daha fazla alacakken alamıyor bir de 170 180 Max alıyor genel 140 falan ama aksiyona girincce çok düşüyor 90'a falan düşüyor senin işlemci daha güçsüz daha fazla yapar.

Geri
Yukarı