Zotac Gtx 660 vs HD 7850-7870

• Konuyu başlatan Slayer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 4B
Daha bit ile ekran kartı seçme devri bitti. GTX 750 Ti bazı oyunlarda çok az daha FPS verse de düşük güç tüketimi sayesinde parça değişiminde daha rahat olursunuz.

Yani hd 7850 yerine msi 750 ti mi öneriyorsunuz
Kesinlikle. 7850 Sapphire'yi 1 hafta kadar test ettim. Hani 500 TL veriyorsak en az 1-2 sene ultrada götürmesi lazım. Ama güncel oyunları bile rahat oynatamıyor. GTA 4 dahil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus HD7850 aklına gelebilecek tüm oyunlar ultra. Ama yinede 7870 alabilirsin daha yüksek olsun diyorsan. 
Asus farkıda var tabii.Asus olan modeli çok dehşet bişey.
Kesinlikle. 7850 Sapphire'yi 1 hafta kadar test ettim. Hani 500tl veriyorsak en az 1-2 sene ultrada götürmesi lazım. Ama güncel oyunları bile rahat oynatamıyor. GTA 4 dahil.

Asus hd7850 aklına gelebilecek tüm oyunlar ultra.Ama yinede 7870 alabilirsin daha yüksek olsun diyorsan. 
Asus farkıda var tabii.Asus olan modeli çok dehşet bişey.
Oyun performansında çok değişeceğini düşünmüyorum. Zaten Sapphire traktör gibi çalışıyor. :D

Valla ben beğendim.Ses hiç yok zaten.Bu kartları düzgünce test edebilcek yer yokmu yav insanın kafasını karıştırıyor alırken.

Ben öneririm şahsen Asus Hd7850 bütçeye göre tam f/p.

Valla ben beğendim.Ses hiç yok zaten.Bu kartları düzgünce test edebilcek yer yokmu yav insanın kafasını karıştırıyor alırken.

Ben öneririm şahsen Asus Hd7850 bütçeye göre tam f/p.
Valla alıp denemek gerek. Ben 7850'den kesinlikle memnun kalmadım. i5 3470 ile birlikte kullandım. Keşke 660 falan alsaydım.

Aldında kartın yok ? İademi ettin kaç gün içinde ettin.
Kendime almadım. :) Arkadaşımda. Hala da kullanıyor. Onun için bir problem yok ama Asus Rog Tytan CG8890'daki anlık olarak alınan 59 Fps'i de kafaya takmıştım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı