Satılık Zotac GTX 760 AMP!

Makaleler
25
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Mimar
Kart bilgileri ;
Purchased where: local dealer
Dealername: Vatan Computer
Purchased when: 04-04-2014
Purchased item: GeForce GTX 760 AMP! Edition

Çok temiz kullandım, çok yakın bir arkadaşım SLI yapmıştı ondan aldım. Faturası onun üzerine ve hala duruyor, kutusuyla birlikte teslim edilecektir. Uzatılmış zotac garantisi vardır, ticket numarası ve diğer bilgiler mail ile gönderilecektir.

Kartın asic quality'si çok yüksek 83'tü sanırım. Hynix bellekleri var. OC'li kullanılmadı, Unreal Engine ve WorldOFTanks dışında kart gerektiren yoğun bir program kullanmadım. Bir de Lumion var. Kartın temizliğine garanti veriyorum sorunsuzca kullanmaya devam edebilirsiniz. 780 Classified kullandığım için satıyorum.

İzmir için elden teslim edebilirim. Yada önce havale sonra yurtiçi kargo ile gönderebilirim.
Masrafları karşılayacaksanız sanalpazar açabilirim.

Fiyat : 499 Lira

20151118_234257.jpg
20151119_111156.jpg
20151119_111205.jpg
20151119_111216.jpg
20151119_111229.jpg
20151119_111251.jpg

Hayırlı satışlar hocam. Tavsiyem fiyatı az daha indirirseniz daha çabuk satılacaktır. Bazı sitelerde Gigabyte modelleri 470-490 arası satılıyor. İnsanların Zotac'a karşı ön yargısı olduğu için alanıda daha az oluyor diğer markalara göre.

Merhaba Oğuzhan,
bir hususta size danışmak istiyordum fakat herhangi bir şekilde özel mesaj at butonunu bulamadığım için kapanmış konuya yorum atıyorum umarım görebilirsiniz.

Yaklaşık 20 binliraya yakın bir bütçem var ve daha çok oyun motorlarıda kullanarak Maya, Renderman yada 3dMax octane render yazılımlarını kullanacağım.

Şu anda mac bookpro'm var ve modo kullanıyorum bu benim için bir geçiş süreci olacaktır.
Forumdaki yazılarınızı dikkatle inceledim az çok buradan kişisel portfolyomu inceleyebilirsiniz. Çok yüksek polygon'lu Vfx çalışmalar düzenleyeceğim için. yeni nesil grafik kartları ve işlemcilerin ve program çeşitliliğinin artması nedeniyle oldukça uzun süre uzak kaldığım windows pc platrformuna geçiş yapacağım bana bu hususta önerebileceğiniz sistem nedir acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı