Zotac GTX 970 AMP! Extreme İyi midir ?

En çok bağıran kart Zotac. Uzun araştırma ve testler sonucu ben bunu gördüm zaten. Şu an MSI 4G modelini kullanıyorum, 300 FPS'i aşmadıkça tık bile yok. Her kartta şansa bağlı oluyor fakat Zotac'ın CW sorunu biraz daha sesli...

Alınabilir. Herkes zaten kullanmadan Zotac düşmanı olmuş bile :D. Neyse öneririm. Extreme serisi piyasadaki en hızlı kartlar arasına girer. CW Sorunuda gelirse yetkili yere bildirerek değişim talep edip hemen yenisini elde edebilirsiniz.

Cw hepsinde çıkabiliyor. Kimisi al kimisi alma diyor. Piyasadaki incelediğim ürünlere göre en iyi performansı veren kart. Ama @Recep Baltaş dahil önermiyor. Kullanılan malzemeler diğer kartlara göre daha kalitesiz kalıyormuş.

Piyasadaki en hızlı GTX970'lerden birisi. Ama en hızlı olması en sağlam olmasından daha önemli değil. Zotac fazla ısınmamasıyla övünen Nvidia kartların yüzkarası bir markadır. Nasıl her mahallenin bir delisi varsa her modelinde bir yüzkarası markası var. Nvidia'da Zotac AMD'de Sapphire.

Piyasadaki en hızlı GTX970'lerden birisi. Ama en hızlı olması en sağlam olmasından daha önemli değil. Zotac fazla ısınmamasıyla övünen Nvidia kartların yüzkarası bir markadır. Nasıl her mahallenin bir delisi varsa her modelinde bir yüzkarası markası var. Nvidia'da Zotac AMD'de Sapphire.
3 Fan kullanılmıs ısıncagını sanmıyorum.

AMP Zotac markasının en üst seviye kartlarını kapsıyor dolayısıyla gereken önemi verdiklerine inanıyorum. Daha önce o kartla ilgili her hangi bir şikayet duymadım ve görmedim ayrıca tasarımı benimde çok hoşuma gidiyor. Performansı diğer kartlardan yüksek ve üç fanın soğutması'da çok başarılı. Kısaca almaman için bir sebep yok. Şimdiden hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı