Zotac GTX 970 resimleri

1-2 hafta boyunca bu değerlere dikkat edin. GTX 700 serisinde de Zotac bu soğuklukta başlamıştı, sonrası vahim hale döndü.

Benim edindiğim bilgilere göre Zotac'ın GTX980 AMP! Omega modeli yük altında 74 derece sıcaklığa sahip. GTX970 ekran kartında umarım bu sıcaklıklara rastlamazsınız. :)

gpu-temps (1).gif

@Silinen üye

Hayırlı olsun dostum. Seni karşıma Allah çıkarttı vallaha :)

Ben bu karttan almak istiyorum. Ama en büyük endişem ses ve coil whine.. GTX970 lerin hemen hemen bütün marka ve modellerinde coil whine sorunu var. (kiminde az kiminde çok)

- Bu karttaki fan sesi seni rahatsız etmemiş anladığım kadarıyla. Fakat ben, full sessiz bir ortamda (geceleri) oyun oynuyorum. Pc tv nin altında, aramızda yaklaşık 2-2.5 mt mesafe var. Sence fan sesisini çok hisseder miyim?

- Senin işlemcinden (i7 4790k) almayı düşünüyorum. Performans olarak nasıl? Kendi stok fanı ile kullanıyorsan ses durumu nasıl?

Sorularımı cevaplarsan çok sevinirim.

@Wise Clt Öncelikle teşekkür ederim sorularına gelecek olursak.
*Bende coil whine olmadı.
*Kulaklıkla oyun oynuyorsan fan sesini duyman imkansız.
*İşlemcimden gayet memnunum. O.C yapmadan bile turbo boost desteği ile 4.4 Ghz ye çıkıyor.
*Stok fan değil, sıvı soğutma kullanıyorum. Eğer böyle bir işlemci alacaksan stok fan sakın alma, o işlemciye hakaret olur. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı