Zotac GTX 980 Omega için FurMark testinde 80 derece iyi mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar, başlıkta belirttiğim ekran kartını alacağım. 20 dakikalık FurMark testinde 80 derecede sabit kaldı. Kartın daha önce hiç termal macunu değişmemiş sizce ısı değerleri nasıl? Aldığımda Arctic MX-4 macun ile yenileyeceğim. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, başlıkta belirttiğim ekran kartını alacağım. 20 dakikalık FurMark testinde 80 derecede sabit kaldı. Kartın daha önce hiç termal macunu değişmemiş sizce sıcaklık değerleri nasıl? Aldığımda Arctic MX-4 macun ile yenileyeceğim. Bilgilendirirseniz sevinirim.

80 üstüne çıkmıyor ve frekans kısmıyorsa sorun yok. Ne kadara alacaksın?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
80 üstüne çıkmıyor ve frekans kısmıyorsa sorun yok. Ne kadara alacaksın?
3500 TL ye alacağım bende de Zotac GTX 970 Extreme Core Edition var 500 TL fark vereceğim. Kartımı satacağım. Değer mi bu fiyat farkına ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3500 TL'ye alacağım bende de Zotac GTX 970 Extreme Core Edition var 500 TL fark vereceğim. Kartımı satacağım. Değer mi bu fiyat farkına?

Kart güzel. Alınır gibi duruyor.

500 TL fark vereceğim
Değer. 980 çok daha iyi bir kart. 1060'tan iyi, 1660/RX590 gibi bir performans veriyor çoğu oyunda. Ayrıca evet, güzelce termal macun yenilerseniz sıcaklık düşecektir. Ben de geçen sene 980 almıştım 80 derece oluyordu Furmark'ta. Termal macun yeniledim 73 dereceye düştü.

Kart güzel. Alınır gibi duruyor.
Teşekkür ederim zaman ayırıp ilgilendiğiniz için. :)
Değer. 980 çok daha iyi bir kart. 1060'tan iyi, 1660/RX590 gibi bir performans veriyor çoğu oyunda. Ayrıca evet, güzelce termal macun yenilerseniz sıcaklık düşecektir. Ben de geçen sene 980 almıştım 80 derece oluyordu Furmark'ta. Termal macun yeniledim 73 dereceye düştü.
Teşekkür ederim zaman ayırıp ilgilendiğiniz için :)
Konuyu nasıl kapatabilirim veya yöneticiler tarafından mı kapanıyor ?

Geri
Yukarı