Zotac GTX750 alınır mı?

technofan

Kilopat
Daha fazla  
Zotac GTX750 alınır mı ? Birde bu modelde DSR teknolojisi var mı? Yani LoL'ü 1920X1080p'de oynayabilir miyim? Monitörüm 1440X900.

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep Abi ZOTAC Türkiye distrübütörünün battığını söyledi. Yani ekran kartlarını kim getirip satıyor onları araştırmak lazım :D. DSR hakkında pek bilgim yok.

Zotac, Sapphire'in Nvidia tarafındaki hali gibi aslında. Genelde çok sesli oluyor. DSR ise çalışır ve LOL'ü 1080P'de oynayabilirsiniz. Ancak en/boy oranı farklı olduğundan görüntü iğrenç olacaktır.

Forumda genel olarak Zotac tavsiye edilmiyor ki ben de hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum. Msi, Asus ve Evga öneriyorum. Onun dışında aradaki ortalama 80-120 TL'lik fiyat farkını verip Gtx750Ti modelini almanızı öneririm. Hem daha az ısınan hem de Maxwell mimarisine sahip bir kartınız olur.Bu arada forumdan Akif Peköz amazondan getirtiği Evga Gtx750 Ti'ı kullanıyor. (Modelini bilmiyorum.)
Bunu da düşünebilirsiniz. Arada 100 TL'ye yakın bir fark var ama sonuna kadar değer Asus GTX750 Ti STRIX OC GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı