ZOTAC GTX780 vs SAPPHIRE R9 290

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuya hakim değilsin, soyut soyut düşüncelerle milletin aklında gereksiz bilgiler sokmaya çalışıyorsun. Test sonuçları işine gelmiyor, bir konuda paylaşıldıktan sonra cevap veremiyorsun. Kim sana söyledi Sapphire'in ve Zotac'ın çöp kalitesinde markalar olduğunu? Mantıklı bir açıklama ile anlat bakayım bana. Ki eğer anlatamazsan, bir çocuk gibi, her gerçeği yalan görüp kendi saçmalıklarını öne çıkarmak için direndiğini farketmiş oluruz.

Direct CU II soğutmalı ekran kartı yanar, Tri-X soğutmalı kart yanmaz. Hala Recep Baltaş diye diretiyorsun, istersen kendisini konuya davet edelim ve Sapphire'in Tri-X ve Dual-X soğutmaları hakkında bir yorum yapmasını rica edelim. Yeter artık, fark ettiysen saçmalamaların yönetici ve moderatörlerin de dikkatini çekmeye, sinirini bozmaya başladı.

Forumda çift hesap açmak yasaktır. Yazdığınız mesajda da yazım hataları bulunmaktadır. Bu hesabınızda ceza alabilir.

Bütün Tri-X tavsiyesi yapanlar gerizekalı, beyinsiz, aklı hiçbir şeye ermeyen, donanımın "d"sini bilmeyen insanlar. Ayrıca R9 290 ve 290X üzerinde bulunan en iyi soğutmalardan biri de Tri-X'dir. Şimdi senden daha fazla konuyu saptırmamanı, ve mümkün ise susmanı rica ediyorum.

Önceki mesajımda da belirttiğim gibi, genel olarak GTX 780 daha performanslıdır. Ama R9 290'de ondan aşağı kalır bir kart değildir. Amacınız oyun ise; tavsiyem, R9 290 TRI-X.
GTX 780 R9 290'dan %1 daha az performanslıdır(1600*900 çözünürlükte GTX 780 daha performanslı). Hem R9 290'ı biostan R9 290X kadar güçlü yapabiliriz. Bu arada benim önerim R9 290 TRI-X hem daha ucuz. :D

Beyler tartışmaya gerek yok R9 290 TRI-X 780 ile aynı performansı hatta daha iyi olduğu görünüyor. Testlere bakılırsa ve 780den daha ucuz. Az oc yapsak çok daha iyi performans verecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı