Zotac RTX 2060 Super mini Gaming alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mopat

Hectopat
Merhabalar. Kardeşime alacağım sistem için ekran kartı arayışındayım. Aklımda MSI RTX 2060 Super Ventus GP modeli mevcuttu ancak bu kartı sinerji bilgisayarda gördüm ve fiyatı MSI'a göre uygun geldi. Zotac markasının güvenilir olduğunu biliyorum ancak bu modelinin soğutması nasıldır acaba? Bu kart mı yoksa MSI RTX 2060 Super Ventus GP modeli mi? Sinerji Bilgisayar'dan alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ventus daha iyi diye biliyorum Mini 1070 almıştım ısınıyordu bence Ventus.

Arada çok bir fiyat farkı yok MSI ile Zotac arasında. Yine fanboyluğumu konuşturup MSI alacağım galiba 😀 .

Arada çok bir fiyat farkı yok MSI ile Zotac arasında. Yine fanboyluğumu konuşturup MSI alacağım galiba 😀.

MSI daha iyidir seni üzmez yüreğin ferah olsun ama şunu söylemek isterim çekirdek hızına dikkat ederek almanı tavisye ederim.

Şu anda Zotac RTX 2070 Mini kullanıyorum. Bf5, COD Warzone, R6 Siege ve az da olsa Pubg oynuyorum. Yaz sıcaklarında klimasız odada en fazla ısındıran oyun COD oldu. 78-79 derceleri gördü. MSI Afterburner'ın fan profilini aktif edince (70'li derecelerde %80 fan hızı) 74-75 derceleri görüyor.
Daha önceki kartım da MSI RTX 2060 Ventus XS idi. Farklı çipsetlerdi ama o da bu karttan 3-4 derece düşüktü.
RTX serisinde bazı Gigabyte modelleri dışında kronik ısınma sorunu yok diye biliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı