Zotac RTX 3060 nasıldır?

yavinas

Kilopat
Yer
İzmir
Bu kart alınır mı? Kullanan arkadaşlar değerlendirmenizi artı ve eksi yönleri olarak yaparsanız. Teşekkürler.
  • Zotac NVIDIA GeForce RTX 3060 AMP White Edition ZT-A30600F-10P 12 GB GDDR6 192 Bit

Kendim kullanıyorum. Soğutma ve sessizlik anlamında memnunum. Kaldı ki sıcaklık olarak en iyi iki fanlı modellerden biri zaten. Güç beslemeleri olarak üst seviye. Eksi olarak sayabileceğim pek bir yönü yok. Yani fiyat aşırı değilse gayet hoş ve alınabilir bir model.

Çok güç harcıyor mu? TDP değeri nedir? Garanti olayı nasıl? Türkiye'de Zotac desteği yok falan diye çıkıyor. Şikayet var da falan?

Çok güç harcıyor mu? TDP değeri nedir? Garanti olayı nasıl? Türkiye'de Zotac desteği yok falan diye çıkıyor. Şikayet var da falan?
TDP standart 170W. Garanti olayını ise bendeki Amazon garantili olduğu için bilmiyorum TR'de ne olur. Bunu alacağınız firmaya sormanız gerekiyor ki sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ayrıca Zotac sitesine kayıt ettirirseniz TR garantisi sonrası Zotac RMA +3 yıl garanti sağlıyor diye biliyorum.

TDP standart 170W. Garanti olayını ise bendeki Amazon garantili olduğu için bilmiyorum TR'de ne olur? Bunu alacağınız firmaya sormanız gerekiyor ki sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ayrıca Zotac sitesine kayıt ettirirseniz TR garantisi sonrası Zotac RMA +3 yıl garanti sağlıyor diye biliyorum.

Teşekkürler. Peki siz PSU olarak kaç watt kullanıyorsunuz yeterli geliyor mu?
Anlıyorum. 3060 olmasının ne gibi bir sıkıntısı olur. Yani çok mu performans farkı olur?

3060TAN daha yukarı bir model bakmanı tavsiye ederim. 360 Ti veya 3070 Ti olabilir. En az 3060 Ti olursa daha güçlü bir ekran kartın olur. Bana kalırsa hatta 2080 Ti bulabilirsen süper olur. Ben bulamamıştım.

Teşekkürler. Peki siz PSU olarak kaç watt kullanıyorsunuz yeterli geliyor mu?
650w kullanıyorum. 450w bile yeterli zaten.
3060'tan daha yukarı bir model bakmanı tavsiye ederim. 360 Ti veya 3070 Ti olabilir. En az 3060 Ti olursa daha güçlü bir ekran kartın olur. Bana kalırsa hatta 2080 Ti bulabilirsen süper olur. Ben bulamamıştım.
Bulunabilirliğini geçtim, fiyatlarından haberin var mı? 3060 almayı düşünen birine 2080 Ti önermek🤔

Yeni konular

Geri
Yukarı