Zotac RTX 3060 Ti oyunlarda sürekli çöküyor

Negangoodman

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 2 aydır ekran kartını kullanıyorum. Ekran kartına underwolt yaptım ve Kryonaut Extreme termal macun sürdüm malum ısınmadan dolayı. Ne yaptıysam CS:GO 2'de ve PUBG'de çökme sorununu çözemedim. Mesela Dying Light 2'yi yaklaşık 5-6 saat oynadıktan sonra çöküyor ama CS:GO 2'de 30-40 dakikada. Bu sorunu çözerseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Yaklaşık 2 aydır ekran kartını kullanıyorum. Ekran kartına underwolt yaptım ve Kryonaut Extreme termal macun sürdüm malum ısınmadan dolayı. Ne yaptıysam CS:GO 2'de ve PUBG'de çökme sorununu çözemedim. Mesela Dying Light 2'yi yaklaşık 5-6 saat oynadıktan sonra çöküyor ama CS:GO 2'de 30-40 dakikada. Bu sorunu çözerseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Termal macunu az ya da fazla sürmediğinizden eminseniz ekran kartının ayarlarını fabrika ayarlarına çevirin, underwolt kaynaklı da olabilir fabrika ayarları ile deneyin.

Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum. Sorunu bir türlü çözemedim. Bir fikri veya çözümü olan var mı? Hatanın Event viewerda görünümünü de paylaşıyorum.
Screenshot 2023-12-14 222509.png

Geri
Yukarı