Zotac RTX 3060 Ti Twin Edge alınır mı?

Bu kartı 7300 e kaçıranlar şuan aynı fiyata RX6700 anca alabiliyor, 3060 Ti ın muadili 6700XT ise 8300 TL altında yok.

Kart indirime girdiği zaman da söylemiştim markaya takılmayın galax 1-click OC ile birebir aynı model alın geçin bu fiyata bir daha bulamazsınız diye, alanlara hayırlı olsun.

Fanlar bana ses yapıyor gibi geldi, oyuna girdikten 5-10 dk sonra biraz rahatsız edecek kadar ses geliyor normal mi? Bende 3060 Ti modeli var.
Valla bilmyorum hocam bende ses yok hiç. Çok çok hafif bir ses var o da pek kendini hissettirmiyor. Zaten benim işlemcinin stok fanı var onun bağırmasından diğer parçaların sesi duyulmuyor :D

Vallahi bilmyorum hocam bende ses yok hiç. Çok çok hafif bir ses var o da pek kendini hissettirmiyor. Zaten benim işlemcinin stok fanı var onun bağırmasından diğer parçaların sesi duyulmuyor :D

Twin Edge model alınmaz diyenler vardı, ben ilk başta AMD'ye yönelecektim ama driver sorunları oluyor diye buna yöneldim bütçemde Zotac için uygundu, öneriler üzerine aldım zaten, 1-2 gün oldu daha, biraz kafam karışık şu an biraz daha test deneme yapmam gerekecek sanırım.

Twin Edge model alınmaz diyenler vardı, ben ilk başta AMD'ye yönelecektim ama driver sorunları oluyor diye buna yöneldim bütçemde Zotac için uygundu, öneriler üzerine aldım zaten, 1-2 gün oldu daha, biraz kafam karışık şu an biraz daha test deneme yapmam gerekecek sanırım.
Valla kim öyle bir şey uydurmuş argümanı ne bilmiyorum. Benim yönümden zerre sıkıntı yok. Gerek fan sesi olarak gerek performansı olarak gerek ısısı olarak. Yük altında 70 derece.

Yeni konular

Geri
Yukarı