Zotac RTX 3060 Twin Edge soğutması nasıldır?

Bütçe
8000

KindOfEmre

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilişim
Merhaba, başlıkta da belittiğim gibi dün MSI RX 6600 XT ekran kartımı sattım RTX 3060 almayı düşünüyorum baktığımda fiyat olarak en uygun Zotac RTX 3060 kartlar var. Daha önce Zotac hiç kullanmadım. Nasıldır? Özellikle soğutma bloğu 3060 için yeterli mi? Kart hakkında tecrübeli olanlar yardımcı olursa sevinirim.

YouTube'da epey araştırdım bu kartı yük altında sesli çalışıyor. Daha da kötüsü boştayken fanlarını kapatmıyor haliyle boştayken bile 30dB ses çıkarıyor. Sırf bu bile kartı almaktan vazgeçmem için yetti. Şu an MSI Gaming X buldum bir tane satıcı ile anlaşabilirsem onu alacağım.

ASUS ekran kartıyla alakalı iyi yorumlar okumuştum. ASUS aldım pişman olmadım. ASUS alırsan memnun olabilirsin. Soğutucusu iyi. Güle güle kullanman dileğiyle.

ASUS ekran kartıyla alakalı iyi yorumlar okumuştum. ASUS aldım pişman olmadım. ASUS alırsan memnun olabilirsin. Soğutucusu iyi. Güle güle kullanman dileğiyle.

Vallahi açıkçası ASUS konusunda tereddütlerim var daha önce ASUS'dan ekran kartı ve anakart aldım ama hepsinde de sorun yaşadım. Bir de anakartım MSI olduğu için MSI ekran kartı almamın RGB senkonizasyonu, ekran kartının ısısına göre kasa fanlarını otomatik ayarlaması gibi avantajları var.

Vallahi açıkçası ASUS konusunda tereddütlerim var daha önce ASUS'dan ekran kartı ve anakart aldım ama hepsinde de sorun yaşadım. Bir de anakartım MSI olduğu için MSI ekran kartı almamın RGB senkonizasyonu, ekran kartının ısısına göre kasa fanlarını otomatik ayarlaması gibi avantajları var.

ASUS hakkında yaşadığın üzücü deneyim için bir yorum yapamam. RGB konusunu şöyle söyleyeyim. 1 ay sonra ister yansın ister yanmasın bir yerden sonra hevesini alıyorsun. 🙂

Geri
Yukarı