Zotac RTX2060 ve R5 3500 darbogaz oluyor

mahmut111123

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çogu oyunda neden bilmiyorum darbogaz oluyor. MW2 klasik de işlemci %90 ekran kartı %30, çıldırmak üzereyim. Isı dereceleri 50 ikisininde ama ben buna çözüm istiyorum. Grafikleri Ultra yaptım gene aynı 1080P olmayan monitörde 1080P yazıyordu onu yaptım gene yok, çözülmüyor. Siz nasıl çözcegime yardım eder misiniz ve PSU'dan darbogaz olur mu?

PSU bu > PowerBoost 550W Fury 80+ Güç Kaynağı

Eger PSU'dan kaynaklı oluyorsa yani besleyemiyorsa işlemciyi bunu alacağım iyi midir? >Sharkoon 650W SHP650 V2 80+ Güç Kaynağı

Arkadaşlar çogu oyunda neden bilmiyorum darbogaz oluyor. MW2 klasik de işlemci %90 ekran kartı %30, çıldırmak üzereyim. Isı dereceleri 50 ikisininde ama ben buna çözüm istiyorum. Grafikleri Ultra yaptım gene aynı 1080P olmayan monitörde 1080P yazıyordu onu yaptım gene yok, çözülmüyor. Siz nasıl çözcegime yardım eder misiniz ve PSU'dan darbogaz olur mu?

PSU bu > PowerBoost 550W Fury 80+ Güç Kaynağı

Eger PSU'dan kaynaklı oluyorsa yani besleyemiyorsa işlemciyi bunu alacağım iyi midir? >Sharkoon 650W SHP650 V2 80+ Güç Kaynağı
Şu çözümleri deneyebilirsiniz. Alternatif olarak.

PSU ile alakası yok ve o işlemci o kartı besleyebilecek güçte. Farklı bir oyunu deneyin.
Shp V2 iyi PSU yalnız korumaları az onun yerine Zalman Cooler Master gibi markaların PSU'suna bak. O işlemci ara sıra darboğaz yapar 2060'a.
Hayır, iyi bir PSU değil. VS 2012 ile aynı iç yapıya sahip hatta.

Yeni konular

Geri
Yukarı