Zotac RTX3060 Twin Edge alınır mı?

PCI e 8Pin 2 port 6 + 2 pin Güç uzatma kablosu PCI express Ekran Kartı 6 + 2pin erkek 8 Pin erkek Corsair CS serisi|Bilgisayar Kabloları ve Konnektörleri| - AliExpress

Böyle olan bir kablo olması lazım.

Hocam şu olması gerek sanırsam 2 pin kasanın arkasında kalmış kelepçesi yüzünden oturup ağlayacaktım yok diye.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-03-26 at 15.01.24.jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-26 at 15.01.24.jpeg
    186,6 KB · Görüntüleme: 13
Tamamdır hocam bunlar uyumlu. Fakat işlemciniz darboğaz yapar almışken işlemcide değişin.

Sıkıntı şurada hocam 1150 soketinin desteklediği en güçlü işlemci i7 4790K ben de 4770k var değiştirmeye değmez farklı soket almaya kalksam anakart derken RAM'i bile değiştirmem gerekecek şu an darboğaz yaparsa yapsın yavaş yavaş hepsini değiştireceğim.

Galax markayı sipariş ediyorum ısınma sorunu vb olmaz değil mi?

Sıkıntı şurada hocam 1150 soketinin desteklediği en güçlü işlemci i7 4790K ben de 4770k var değiştirmeye değmez farklı soket almaya kalksam anakart derken RAM'i bile değiştirmem gerekecek şu an darboğaz yaparsa yapsın yavaş yavaş hepsini değiştireceğim.

Galax markayı sipariş ediyorum ısınma sorunu vb olmaz değil mi?

Hocam o zaman 3060 seviyelerine çıkmayın işlemci değiştiremicekseniz. Oyunlarda fazla drop yeme ihtimali var. GTX 1070 Ti alabilirsiniz ama ben geleceğe yatırım yapıyorum işlemciyi sonradan değiştiririm dersen alabilirsniz.

Geri
Yukarı