Zotac RTX3070 Depopark'tan alınır mı?

Arkadaşlar Zotac RTX3070 Depopark üzerinde 5997 TL. Site güvenilir mi bilmiyorum sormak istedim. Ayrıca Zotac iyi midir? Soğutması diğer markalara göre nasıldır?

Hocam 2 fanlı 3070 alınmaz bence bu modeli soğutma sorunu olan Gigabyte Windforce modeline tercih etmem.

Siteyi bilmem ama ben yaklaşık 10 sene kadar Zotac kullandım. GTX 750 idi ve hiç bir oyunda üzmedi. O yüzden ben öneririm bu markayı ki öyle eskisi gibi kötü uyduruk markalar yok artık pek fazla. Her birinin işlevi farklı sadece. Kimisi çok ısınır, kimisi az. Sonuç olarak götürüyorsa sıkıntı yok.

Bence daha iyi modellere bakın.

Palit'le arasında yaklaşık 1000 TL fark var. Aynı performansı alacaksam 1000 TL fark vermek saçma olmaz mı?
Siteyi bilmem ama ben yaklaşık 10 sene kadar Zotac kullandım. GTX 750 idi ve hiç bir oyunda üzmedi. O yüzden ben öneririm bu markayı ki öyle eskisi gibi kötü uyduruk markalar yok artık pek fazla. Her birinin işlevi farklı sadece. Kimisi çok ısınır, kimisi az. Sonuç olarak götürüyorsa sıkıntı yok.
Sonuçta tüm markalardan aynı FPS değerlerini alacağım sanırım doğru muyum ?

Zotac 3000 serisinde çökme sorunu yaşıyormuş diye okudum arkadaşlar bir sitede vazgeçtim sanırım almaktan bu modeli. Palit adamdır.

Palit adamdır demek zaten sen neyin ne olduğunu biliyorsun demek. O zaman neden bu konuyu açtınız. İnternette bir iki yorum görüp "ohoo Palit adammış" ben Palit alayım mı dediniz. 15 Yıllık PC kullanıcısıyım ve çoğu marka ile içli dışlı oldum. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Yaşayanlar da sistemini düzgün dizmeyenler veya kötü kullananlar. Her şeyi tam takır yaparsanız hiç bir sıkıntı çıkmaz bilgisayarınız da.

Yeni konular

Geri
Yukarı