Zotac RTX4070 Ti Trinity OC nasıldır?

Acvı

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Sinerji üzerinden bir sistem alacağım fakat sistemin içinde daha önce duymadığım RTX4070 Ti Zotac Trinity OC var. Daha önce bu markadan alıp sorun yaşayan var mıdır, yani marka iyi midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zotac güzel bir marka senelerdir nvidia ile partnerlik yapıyor.

Adamlar yıllardır bıkmıyor usanmıyor nasıl yapıyorlarsa en kötü Nvidia custom kartları yapıyorlar. Nvidia tarafında alınmayacak tek marka zotac. Palit, Gainward gibi markalara yönelin. RTX 40 serisinde de fan sesi ve sıcaklıkla alakalı çok şikayet var illa alacağım diyorsan iyice bir araştır özellikle fanların üstündeki desenden dolayı traktör gibi öttüğünden şikayet ediyorlar.

Adamlar yıllardır bıkmıyor usanmıyor nasıl yapıyorlarsa en kötü NVIDIA Custom kartları yapıyorlar. NVIDIA tarafında alınmayacak tek marka Zotac. Palit, Gainward gibi markalara yönelin. RTX 40 serisinde de fan sesi ve sıcaklıkla alakalı çok şikayet var illa alacağım diyorsan iyice bir araştır özellikle fanların üstündeki desenden dolayı traktör gibi öttüğünden şikayet ediyorlar.

Hocam, test videolarında sıcaklıklar gayet güzeldi 68 dereecyi geçmiyordu ve ses desibelide fazla değildi ki zaten bu malzeme kasanın içinde olacak, niye böyle dediniz anlamadım.

Zotac uzun yıllar soğutma konusunda pek başarılı olamadı. Aslında oldu ama rakiplerinin gerisinde kaldı. 4000 serisiyle toparladı yazılım olarakta kötüydü bir aralar onu da düzelttimi bilmiyorum ama alınır yani üzmez.

Zotac uzun yıllar soğutma konusunda pek başarılı olamadı. Aslında oldu ama rakiplerinin gerisinde kaldı. 4000 serisiyle toparladı yazılım olarak da kötüydü bir aralar onu da düzelttimi bilmiyorum ama alınır yani üzmez.

Hocam, vallahi bir test videosunda görmüştüm 2K'da 68 dereveyi geçmiyor ve fanlar sadece yüzde 42 çalışıyordu.

Hocam, vallahi bir test videosunda görmüştüm 2K'da 68 dereveyi geçmiyor ve fanlar sadece yüzde 42 çalışıyordu.
Hocam dediğim gibi bugün ismini dahi hiç duymadığımız markalar gayet güzel soğutucu blok tasarlayıp piyasaya sürüyorlar Zotac belli bir kaliteye ve standarta sahip bir marka üzmez alınır.

Adamlar yıllardır bıkmıyor usanmıyor nasıl yapıyorlarsa en kötü Nvidia custom kartları yapıyorlar. Nvidia tarafında alınmayacak tek marka zotac. Palit, Gainward gibi markalara yönelin. RTX 40 serisinde de fan sesi ve sıcaklıkla alakalı çok şikayet var illa alacağım diyorsan iyice bir araştır özellikle fanların üstündeki desenden dolayı traktör gibi öttüğünden şikayet ediyorlar.
En kötü? Neye dayanarak söylediniz bunu anlamadım. En tepeyi Asus, MSİ ve Gigabyte paylaşır ardından Zotac gelir bu yıllardır böyle.

Geri
Yukarı