Zotac Twin RTX 3060 8999 TL!

Ocak ayında 10-11k civarında dolaşıyordu 3060'lar fiyatlar sabit düşmesi uzun zaman alır ama ben yazın çok daha yükselme ihtimali olduğunu düşünüyorum ekonomi yüzünden RX 6600XT veya 3060 arasında kalsam 3060 seçerim zamanında öyle yaptım tercih meselesi AMD başımı çok ağrıttı NVIDIA karttan başkasına bakmıyorum bu saatten sonra.

Amazon'da dün 7500 TL'ye Palit RTX 3060 gelmişti, ona yetişebilsem alacaktım da olmadı :D 5 stok mu ne vardı.
Yapma yanarız üstat 😐 Gerçi 9100 liraya satın aldım aynı kartı. AMD bir çoğumuzda olduğu gibi benimde gözümü çok korkuttu. Bu kartların yaz boyunca 8500 9000 bin lira civarında seyredeceğini tahmin ediyorum. Neredeyse bazı modellerde stok bitti, yeni kartlar bu rakamların daha da altına düşer mi sorusuna kur böyle iken kuvvetle muhtemel hayır demek istiyorum.

YTD demiş olayım, kulaklarım çınlamasın.

Son düzenleme:
Yapma yanarız üstat 😐 Gerçi 9100 liraya satın aldım aynı kartı. AMD birçoğumuzda olduğu gibi benim de gözümü çok korkuttu. Bu kartların yaz boyunca 8500 9000 bin lira civarında seyredeceğini tahmin ediyorum. Neredeyse bazı modellerde stok bitti, yeni kartlar bu rakamların daha da altına düşer mi sorusuna kur böyle iken kuvvetle muhtemel hayır demek istiyorum.

YTD demiş olayım, kulaklarım çınlamasın.
O fırsat indirimiydi büyük ihtimalle 6600 XT'nin 6700 civarına düşmesi gibi. Çok iyi kovalamadıktan sonra biraz zor denk getirmesi.

Geri
Yukarı