Zowie EC-2a vs Razer Deathadder Elite vs SS Rival 310

Kéd

Kilopat
Daha fazla  
Trabzon'da oturuyorum ve bu fareleri deneyebileceğim bir mağaza yok. Yarın sipariş vereceğim. Elim boyutu 18 cm fazla büyük değil daha önce Logitech G402 kullandım güzel oturuyordu önerilerinizi verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
EC-2a kullanıyorum hemen hemen her el boyutuna uyan bir mousetur. Profesyonel CS Go oyuncularınında tercih ettiği bir mouse olarak göze çarpıyor. 100% tavsiye ettiğim bir mouse.

Arkadaşlar fare seçiminde en önemli etken ''ele oturması - ergonomi'' 2dir. Artık çoğu üreticinin fareleri birbirlerine benzer. :)

Eğer G402 kullandıysan, G403 eline tam oturur. Rival 310'a da alışabilirsin belki.

Ben de (çalınana kadar) G402 kullanıyordum. Şu an Rival 310 alacağım herhalde. :)

hali hazırda rival 310 kullanıyorum ve şiddetle önermem, kardeşimde de deathadder elite var ve onu da önermem yüksekliği çok az olduğu için el çukuruna tam oturmuyor, uzun kullanımda el ağrısı cabası zaten bilhassa cs:go prolara bakarsak razer kullanan artık 3-5 i geçmez, mouse da kesinlikle tercih artık ya zowie (boyutuna göre size kalmış) ya da logitech oldu. ec2-a ve 403 öneririm, eğer maddiyat sorun değilse de şiddetle 403 wireless öneririm.

@nigresa Zowieler fingertip tutuşu işin uygun mudur?

öncelikle zowienin EC serisi sağ ele göre diğer fk ve za serileri ise her iki elle tutuşa uygundur, benim şahsi görüşüm EC dir, çünkü ele tam oturan mouse çok daha konforlu. el ölçüne göre fingertip veya claw a da uygundur, EC2-A küçük olduğu için kavraması çok daha kolay, istanbuldaysan gameekstraya gidip aklına gelebilcek bütün oyuncu mouselarını deneyip eline uygun olanı seçmen daha doğru olur.

öncelikle zowienin EC serisi sağ ele göre diğer fk ve za serileri ise her iki elle tutuşa uygundur, benim şahsi görüşüm EC dir, çünkü ele tam oturan mouse çok daha konforlu. el ölçüne göre fingertip veya claw a da uygundur, EC2-A küçük olduğu için kavraması çok daha kolay, istanbuldaysan gameekstraya gidip aklına gelebilcek bütün oyuncu mouselarını deneyip eline uygun olanı seçmen daha doğru olur.
Batmandayım. Elim 18cm. Genelde fingertip tutarım ama elimi diğer tutuşlara alıştırabilirim. Deneme lüksüm yok malesef. Sanırım rival 300 yada rog gladius alacam.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı