Zowie EC2-B İçin Mouse Pad Önerisi

Gripex

Kilopat
Yer
Niffelheim
Daha fazla  
Arkadaşlar ürünü aldım şimdi bu ürünün sensörünün güzel çalışması için Extended Cloth hangi mouse pad iyi gider acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steelseries qck limted 2017 serisini öneririm bana göre sık dokuma yüzeyi ile çoğu mauspadden üstün. Kaydırmazlık konusunda alt tabaka biraz kötü tasarlanmış beni çok etkilemiyor ama eğer sizi etkiliyor ise corshair'in mauspadleri de iyi oluyor diye biliyorum.

Heavy daha kalın. Bir de extended demişsiniz ilk mesajda, extended değil de büyük 45x40 tarzı bir mousepad istiyorsanız QCK+ Limited modeline bakın.

1 yıl boyunca QCK+ Limited, 3-4 yıl kadar da hiç değiştirmeden QCK+ Fnatic Edition kullanmış biri olarak söylüyorum; benimki kaymıyor. Masanıza da bağlı tabii.

1 yıl boyunca QCK+ Limited, 3-4 yıl kadar da hiç değiştirmeden QCK+ Fnatic Edition kullanmış biri olarak söylüyorum; benimki kaymıyor. Masanıza da bağlı tabii.
Arkadaşa katılıyorum kayma olayı masanıza bağlı benim masam pürüssüz olduğu için kayıyor şu an qck limted kullanmaktayım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı