Zowie EC2-b yerine alinabilecek mouse önerisi

venfegul3454

Hectopat
Yer
S
Daha fazla  
Arkadaşlar, perşembe günü sipariş ettim hala daha kargoya verilmedi. 479TL'ye sipariş etmiştim. İptal edip başka bir mouse siparis edeceğim. Daha iyisi veya emsalinde mouse önerilerinizi bekliyorum. Tutuş şeklim komple kavrama ve pençe iki tutuş seklini de kullanıyorum.

600TL hocam. Asus Tuf gaming K7 siparisi verdim 600TL ye 30 dakika sonra kargolandi bu mause hala kargolanmadi. Firmalar farkli.

Güzel mouse beklemenizde fayda var sabırlı olun bence ec2-a serisini 2 yıl kullandım. Hangi firmadan aldınız acaba aklıma gelen firmaysa konu hakkında aydınlatabilirim bekleme sebebinizi

Bulabilirsen ve alabilme durumun varsa Logitech g pro wireless tavsiye ederim. Yaştan dolayı uzun yıllardır farklı üst seviye mouselar kullandim. En son Zowie ec1a kullandım. G pro wireless aldım yurt dışından. Bir mouse bu kadar mı diğerlerinden iyi olabilir hala üzerine düşünürüm. Zowie ile arasında uçurum var. Bu konuda tecrübesi ve oyun bilgisi olan biri olarak söylüyorum.

Ben görüşmüştüm bu konuyla alakalı gameekstrayla cuma günü. Ben de bir ürün aldım onu bekliyorum. Ürünler Türkiye’ye yeni geldiği için gümrük ve garanti belgeleriyle alakalı bir süreç olduğunu, pazartesi kargolanacağını söylemişlerdi. Hali hazırda pazartesi günü kargo yazıyordu zaten. 2-3 gün önemli bir süre değil beklenir araya zaten hafta sonu girdi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı